Kulaklık icin yardm

Sponsorlu Bağlantılar

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
Kulaklık icin yardm
Mrba arkadaslar bugun kulaklik almaya karar verdim sekili guzel fiyati beats ler kadar yuksek olmayan tac kulaklik oneriniz varsa bu konu hakkinda hic bi bilgim yok

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ne tarz müzikler dinliyorsun?

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
techno ve elektronik

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Daha da ucuz olsun dersen başka da önerebilirim. :)

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi

Daha da ucuz olsun dersen başka da önerebilirim. :)
bunlara bakiyorum ama daha ucuz olursa iyi olur

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye

Çok şahane bir kulaklıktır. :oke:

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
philipsi aliyim hosuuma gitti ama bi sorum elektro ile uyumlumu kulaklık

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
tamm hocam saol yardimin ocon tsk ederm yarn alicam d&r dan
Rica ederim. :) Yine de tavsiyem başka kulaklıklar da denemen. Belki daha çok hoşuna gidebilecek başka bir kulaklık da bulabilirsin.

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim. :) Yine de tavsiyem başka kulaklıklar da denemen. Belki daha çok hoşuna gidebilecek başka bir kulaklık da bulabilirsin.
belkide hepsini denerim bu kulakliktan daha iyi tasarima sahip alirim belki yada beats solo hd mi alsam

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
belkide hepsini denerim bu kulakliktan daha iyi tasarima sahip alirim belki yada beats solo hd mi alsam
Beats artık iyice ayağa düştü. Üstelik bana kalırsa fiyatını hak etmiyor. Bu kulaklık hem tasarım, hem konfor hem de ses kalitesi olarak fiyatını tamamen hakediyor. Beats yerine yukarıda önerdiğim fiyatları daha yüksek olanları alabilirsin. Hatta Beats' madem o parayı verebileceksin o zaman Bose kulaklıkları düşün derim ben.

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
Beats artık iyice ayağa düştü. Üstelik bana kalırsa fiyatını hak etmiyor. Bu kulaklık hem tasarım, hem konfor hem de ses kalitesi olarak fiyatını tamamen hakediyor. Beats yerine yukarıda önerdiğim fiyatları daha yüksek olanları alabilirsin. Hatta Beats' madem o parayı verebileceksin o zaman Bose kulaklıkları düşün derim ben.
hay agzina saglik boseleri hep goruyodum ama dandik bi marka zannediodum kalitelimi bose

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
son kararim bose olcak heralde

burakor7

burakor7

Üye
    Konu Sahibi
Tabii ki de...
Denemeden karar verme.
yarn d&r daym zatenn tumm kulakliklari denicem g2 var bende sutudyo kalitesinde ses cikisi da var iyi bi kulaklikla kendimi tomorrowlandda gibi hisssderim

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
yarn d&r daym zatenn tumm kulakliklari denicem g2 var bende sutudyo kalitesinde ses cikisi da var iyi bi kulaklikla kendimi tomorrowlandda gibi hisssderim
Bence D&R yerine Mediamarkt'a git. Daha çok kulaklık deneyebilirsin.

Üst Alt