Kredi Puanı Olmadan Kredi Çekilir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kredi Puanı Olmadan Kredi Çekilir Mi?
2 gün içerisinde 5bin lira bulmam lazım üniversite için. Kredi puanım sıfır başka bir şekilde kredi çekme imkanı var mı bilgisi olanlar bir yardımcı olabilir mi?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
5.000 ₺ Çok büyük bir meblağ değil. Dolayısıyla, Kredi puanı Vb. Gerek olacağını sanmıyorum. Kredi kartına sahip olduğunuz bir Bankaya Kredi başvurusu'nda bulunabilirsiniz. Veya Kredi kartı ile Nakit avans kullanılabilir. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2526643
PALA.

PALA.

Üye
Nasıl bulacağın mesele değil, nasıl geriye ödeyeceğin mesele, sana tavsiyem fazla banka işlerine bulaşma yada elden para alırsın Allah muhafaza tefeciler peşine takılırlar. Bu konuyu aile efradı ile konuş ve sonra iş illa kredi çekmeye gelirse ziraat, yapıkredi bankalar öğrenci kredisi veriyor diye biliyorum yada okulun kendi anlaşmalı bankası varsa oralarda olabilir. Ama kredinin vadesine ve faizine dikkat edin, faizden uzak durun.

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Nasıl bulacağın mesele değil, nasıl geriye ödeyeceğin mesele, sana tavsiyem fazla banka işlerine bulaşma yada elden para alırsın Allah muhafaza tefeciler peşine takılırlar. Bu konuyu aile efradı ile konuş ve sonra iş illa kredi çekmeye gelirse ziraat, yapıkredi bankalar öğrenci kredisi veriyor diye biliyorum yada okulun kendi anlaşmalı bankası varsa oralarda olabilir. Ama kredinin vadesine ve faizine dikkat edin, faizden uzak durun.

Kredi işine bulaşmak istemiyordum ben de ama diğer çareler tükenince mecbur buraya kaldık. Düşük faizli bir kredi ayarlamaya çalışıyorum. Okul yüzünden oldu başta peşinat istenmiyordu ödeme yönteminde bir değişiklik oldu peşinat da istediler. Cumaya kadar bulmam lazım maalesef mecbur kaldık. Teşekkürler tavsiye için.
Mesaj birleştirildi:

Hepsi reddetti zaten vermediler onlar da faize bulaştırmak istemedi anlaşılan :zzz:.

Son düzenleme:
PALA.

PALA.

Üye
Kredi işine bulaşmak istemiyordum ben de ama diğer çareler tükenince mecbur buraya kaldık. Düşük faizli bir kredi ayarlamaya çalışıyorum. Okul yüzünden oldu başta peşinat istenmiyordu ödeme yönteminde bir değişiklik oldu peşinat da istediler. Cumaya kadar bulmam lazım maalesef mecbur kaldık. Teşekkürler tavsiye için.
Mesaj birleştirildi:

Hepsi reddetti zaten vermediler onlar da faize bulaştırmak istemedi anlaşılan :zzz:.
İşin rast gelsin kardeşim, inan bu zamanda bankalar çok riskli, vadesi uzun bişey bul yoksa borcun ödeme zamanı gelince sıkıntıdan eğitimin aksar.

• Beğen
Silinen Üye 2526643

Silinen Üye 2526643

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
İşin rast gelsin kardeşim, inan bu zamanda bankalar çok riskli, vadesi uzun bişey bul yoksa borcun ödeme zamanı gelince sıkıntıdan eğitimin aksar.
Teşekkürler abi. Allah razı olsun babam halletti durumu.

• Sevdim
Tepkiler: PALA.

Üst Alt