Koruk suyu şifa dağıtıyor

Sponsorlu Bağlantılar

dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi
ŞİFALI içeçek olarak bilinen koruk suyu, hazmı kolaylaştırması, mideyi rahatlatması, vücuttaki toksinlerin dışarı atılmasındaki faydaları nedeniyle tercih edilen doğal içeceklerin başında geliyor.

Her yıl haziran ve temmuz ayında koruk suyunun satışa sunulduğunu, bu tadı sevenlerin yaz mevsimini dört gözle beklediklerini belirten, Kemeraltı Çarsısı Küçük Demirhan Pasajı'nda 35 yıldır bu içeceği satan Ali Özcan, “Üzüm suyu kesinlikle koruk suyunun verdiği tadı vermiyor. Koruklar son derece şifalıdır. Biz koruğun ekşisinden faydalanıyoruz.
dışından da müşterilerimiz var. ’dan, Bursa’dan 'dan koruk suyu siparişi verenler oluyor. ’e gelen turistler de ülkelerine dönerken pet şişelerde koruk suyu götürüyorlar. Sıcak havalarda toksinlerin vucuttan atılmasına da yardımcı olan koruk suyu, aynı zamanda serinleteci etkisiyle de çok kişi tarafından sevilerek tüketiliyor” dedi.
 


canturgay

canturgay

Üye
ŞİFALI içeçek olarak bilinen koruk suyu, hazmı kolaylaştırması, mideyi rahatlatması, vücuttaki toksinlerin dışarı atılmasındaki faydaları nedeniyle tercih edilen doğal içeceklerin başında geliyor.

Her yıl haziran ve temmuz ayında koruk suyunun satışa sunulduğunu, bu tadı sevenlerin yaz mevsimini dört gözle beklediklerini belirten, Kemeraltı Çarsısı Küçük Demirhan Pasajı'nda 35 yıldır bu içeceği satan Ali Özcan, “Üzüm suyu kesinlikle koruk suyunun verdiği tadı vermiyor. Koruklar son derece şifalıdır. Biz koruğun ekşisinden faydalanıyoruz. dışından da müşterilerimiz var. ’dan, Bursa’dan 'dan koruk suyu siparişi verenler oluyor. ’e gelen turistler de ülkelerine dönerken pet şişelerde koruk suyu götürüyorlar. Sıcak havalarda toksinlerin vucuttan atılmasına da yardımcı olan koruk suyu, aynı zamanda serinleteci etkisiyle de çok kişi tarafından sevilerek tüketiliyor” dedi.

koruk da üzüm değil mi yaaa...:allalla:
 
dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi
Koruk üzümün olmamış hali..Yani gök olanı :)
 
canturgay

canturgay

Üye
bizim burada eş anlamlı olarak kullanılır da ..ondan...:)
 

Musa KESKİN

Üye
İyi de Nasıl yapılır bu koruk suyu?
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt