Koronavirüs'ten Can kaybı 21 oldu!


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Bakan Koca Sosyal Medya hesaplarından yaptığı açıklamada, Bugüne dek Toplam 21 can kaybına ulaşıldığını belirtti. Toplam Hasta sayımız da 947'ye ulaştığını belirtti. Koca: Yaşlılarımızı uyaralım. Sokağa çıkma sınırlandırmasına uysunlar. Ölüm riski, Yaş yükseldikçe çok artıyor. Şeklinde paylaşımda bulundu.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Üzüldüm
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Sokağa çıkan +65 yaş üstü ceza alması lazım yoksa iş kötüye gidiyor, yarın vaka sayısı 1500, ölü sayısı 50 olur gidişat iyi değil, Allah sonumuzu hayırlı etsin...
 
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hayırlı Olsun.Bir Bu Kadarıda Çoktan Kapmiştir Virüsü Bakalım Ne Zaman Çıkar Onlarda
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt