Kopartan itiraflar :))

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
    Konu Sahibi
Kopartan itiraflar :))
Şehirlerarası otobüste gece 23:00'dan sabah 05:00'a kadar nefes almadan konuştuktan sonra, şoföre; ''Kaptan bey evladım, kusura bakma seni de uyutmadık!'' diyen yurdum teyzesine alkışyokmu?
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
...Annemin damatları için yorumu: "Bütün öküzler de bizi buluyor; nasıl ot yetiştirdiysem artık..
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
On bir yaşındaki oğlum babasına, ileride kıllı bir erkek olmaktan çok korktuğunu söylüyor. Kocam da "Ne var kıllı olmakta oğlum, benim de çok kılım var." diyerek endişesinin gereksiz olduğunu vurgulamaya çalışırken oğlumdan gelen cevap: "Baba kusura bakma ama senin kılın değil kürkün var!"
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ben oruçluyum, karım değil. Trafikte ilerlerken trafik magandalarına orucum bozulmasın diye küfürleri karım ediyor.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Anneme mızmızlanıp, "Karnım ağrıyor, sev beni..." diyorum. Diğer odadan bizi dinle(me)yen babam sesleniyor, " Hanım! Evet, karnıyarık yap, ben de çok seviyorum.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Bugüne kadar hiçbir işinde torpile başvurmayan annemin, mahşerde şehitlerin şefaat edeceğini duyunca verdiği tepki: "Dedem şehit, bizi aldırır.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Yeter artık, atacağım boğaz köprüsünden kendimi!" diyen bir annem, "Yol parası çıkarma şimdi, camdan atla.' diyen bir de babam var.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Bu favorim ; Komşumuzun yeni doğan bebeğine "Toprak Su" ismini koydular. Biz de kısaca "Çamur" diyoruz.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
25 aylık oğlumun net olarak bildiği iki şey var; pipi ve baba. Sorduğumda bazen karıştırıyor ama o kadar kusur kadı kızında da var.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Genelde gençler hoşlandığı kızı etkilemek için arabayla gezer, tozar. Kardeşim ve arkadaşı ise bu işi "tır"la yapıyor. Çok etkileyiciler canım, çok
.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Evlendiğimiz ilk günden beri istisnasız sabah erken kalkar ve kocamın kahvatısını hazırlarım. Bir gün hazırlamazsam ne yapacak diye kalkmadım, "Sen hep böylesin zaten!" deyip kapıları çarptı ve gitti.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Lisedeyken Türkçe, İngilizce ve Almanca derslerinden başarısız olmuştum. Karneye bakan babamın sitemini hala unutamıyorum: "Bari birini geçseydin de hangi milletten olduğunu anlasaydık!"
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ramazanın yaza denk gelmesi ve bu sebeple havaların sıcak olması nedeniyle çoğu insan maalesef oruç tutamıyor. Buna abim de dahil. Ama abim için sorun değilmiş. Nasıl mı? Sevgili abim emekli olduktan sonra, 5 yıl boyunca sürekli oruç tutarsa, tutmadığı günlerin hepsini karşılamış olacakmış. Bir de Cuma namazı var. Yine emekli olduktan sonra her Cuma öğle namazını kılarken, fazladan 3 rekat eklerse yine kılmadığı günleri karşılamış olacakmış. Valla ne diyeyim abiciğim, Allah kabul etsin.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Arkadaşım ilk defa oruç tutmuş, orucunu açarken de şöyle dua ediyor: "Tanrım, sana inanıyorum, sana tapınıyorum, işlediğim tüm günahlar için de pardon diyorum" Senin Paris'ten bizim mahallenin camisine kadar daha gelecek çok yolun var arkadaşım, çok..
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Bir anda normal değerin üstüne fırlayan, sonra tekrar normal değerin altına inen tansiyonuna canım annemim müthiş yorumunu aynen aktarıyorum: "O*rospu g*tü gibi oynuyor bugün yine!"
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Cenaze namazına başlamak üzereyken, imamın “Saf olalım” anonsuyla bana dönüp gözlerini pertleterek saf taklidi yapan saygıdeğer kardeşim, Allah cezanı verecek
!▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sevdiğim kadını aracıyla takip ediyorum, Zekeriyaköy orman yolunda sanırım şüphelenip aracı sağa yanaştırıp bekliyor. 100 mt. kadar gerisindeyim. O bekliyor, ben bekliyorum, o bekliyor, ben bekliyorum,... Derken cebime bir mesaj geliyor : "Arkamdaki sen misin?" kafam cevap veriyor: "Saçmalama! Ne işim var orman yolunda..."
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Anneme sürekli "Seni çok seviyorum" diye mesaj atan babama "Hep anneme mesaj atıyorsun! Biz neciyiz, insan bir kere de çocuğuna mesaj gönderir..." türü bir ton sitemde bulunuyorum, gülüp geçiştiriyor. Beş, on dakika sonra telefonum bipliyor, babamdan mesaj geliyor: "Anneni çok seviyorum.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Şu sıralar hangi kitabı okuduğunu sordum. "O kadar yeni başladım ki adını hatırlamıyorum." dedi. Okumuyorum desene şuna!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Nişanlım geçenlerde hal hatır sormak için babamı aramış, annem o esnada uyuyormuş. Bir önceki aramasında da annemle konuşmuş ve babam uyuyormuş. Bunca zamandır neden iyi anlaştıklarını bulmuş: "Tabii ki 30 senedir mutlu bir evlilikleri olur. Birbirlerini görmüyorlar ki." Çok mantıklı geldi, sustum.
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Abim, hızlı araba kullanan enişteme yolu tarif ediyor; "Birazdan yuvarlanacağımız şarampolün sonundan ilk sağa dön enişte..."
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Rahmetli anneannem sahuru geç bitirsin "Olsun daha Kabe'de ezan okunmadı" derdi. Namaza geç kalsın "Olsun daha Kabe'de okunmadı" derdi. Ya bizim islamdaki imtiyazlardan(!) onun kadar haberimiz yoktu ya da ben çocukluğumu Kabe'de geçirdim, haberim yok!
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Allah aşkına yeter hanım. Bir kerecik de iç de bana. Rakı iç, viski iç, sigara iç de." diyen babam; "Öyle hepsini tek tek söyleyemem; topluca zıkkımın kökünü iç diyeyim, anlaşalım!" diyen de annem olur
.▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
4 kişi iş için Suriye’deyiz. Akşam bir lokantaya götürdüler bizi, yemeğimizi yedik, muhabbet ediyoruz. Bir kedicik dolanıyordu yanımızda ve hayvan doğal olarak “miyav” dedi. Şefimiz “Aaa, miyav diyor lan bu!” dedi. Üstümüz olduğu için bir şey diyemedik, kıkırdayabildik sadece. Şimdi ona buradan içimde kalanı söylemek istiyorum: “Ne diyecekti lan kedi, 'el arabiye miyaouv' mu? Mal herif!”
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Sosyal Bilgiler 4. sınıf sınavında, "Savaşa gidip, savaştan sağ dönen askere ....... denir." sorusuna, "Hoşgeldin" yazan benim canım öğrencimdir.,
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Beni arayıp telefonumdaki ringayı dinledikten sonra annemi arayan ve "Kızınız galiba müzikli bir yerde, telefonunu duymuyor." diyen adam, koskoca bankanın koskoca müdürüdür efendim. Hani alkış..
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Oğlumu yıkarken lifi uzatmasını istiyorum. Hangi lifi istediğimi soruyor. "Sarıııı!" diyorum, "Laciveeeert!" diyor. "En büyüüük?" diyorum, "Feneeeer!" diyor. "En küçük?" diyorum, oturduğu yerde başını eğiyor, önüne bakıyor ve "Pipiiim..." diyor
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
123 km ile radara girilir, ceza itinayla ödenir, dönüşte arabada "Radara yakalanmışız" deyince babaannem yanıtlar: "Allah Allah, o kadar da hızlı gidiyorduk nasıl yakalamışlar?"

• Beğen
Tepkiler: ebuş... ve pelın_

pelın_

Lisedeyken Türkçe, İngilizce ve Almanca derslerinden başarısız olmuştum. Karneye bakan babamın sitemini hala unutamıyorum: "Bari birini geçseydin de hangi milletten olduğunu anlasaydık!"
:oke:

• Beğen
Tepkiler: senhor_diabo
onurgunay35

onurgunay35

Üye
Teşekkürler :)

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
2. Madde de kadın sadece eşek veya atlar içinmi ot yetiştirmişde bütün öküzler de beni buluyor diyor

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2149105
SilentOne

SilentOne

Üye
:oke:

süpermiş yha babanın elini öpmek lazım

• Beğen
Tepkiler: ebuş...

pelın_

...Annemin damatları için yorumu: "Bütün öküzler de bizi buluyor; nasıl ot yetiştirdiysem artık..
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

-LiveYourLife-

-LiveYourLife-

Üye
Süper :ehe

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
    Konu Sahibi
yorumlarınız için teşekkür ederim :)

buket2

buket2

Üye
ellerine sağlık ya çok güldüm :)

KAPTAN10A

Üye
müthiş bunlar ya teşekkür ederim gönderen arkadaşa

barlasmlh

barlasmlh

Üye
teşekkürler

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
    Konu Sahibi
bende size teşşekkür ederim

ebuş...

ebuş...

Üye
Cenaze namazına başlamak üzereyken, imamın “Saf olalım” anonsuyla bana dönüp gözlerini pertleterek saf taklidi yapan saygıdeğer kardeşim, Allah cezanı verecek

bi an gözümde canlandı bu sahne koptum ya :d: bide cenaze namazındalar :d:

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:ehe:ehe

senhor_diabo

senhor_diabo

Üye
    Konu Sahibi
maxicep ailesinin değerli üyeleri yorumlarınız için teşekkürler :) (admin gibi oldu :D aile terimini genelde onlar kullanıo :D)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt