Konya'da Şiire Gönül Vermiş ve Para Kazanmak İsteyen Birini Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

viktoreznov

viktoreznov

Üye
    Konu Sahibi
Konya'da Şiire Gönül Vermiş ve Para Kazanmak İsteyen Birini Arıyorum
Arkadaşlar Merhaba,

Şiire gönül vermiş, okuyan, yazan, genel kültürü normal seviyede, münevver bir genç arkadaşımla beraber, Konya merkezde (zafer veya bizim belirlediğimiz bir mahalde) kitap satar gibi şiir satmayı planlıyorum. Planım kısaca şöyle; a4 kağıtlara çeşitli yazarların şiirlerini bastıracağız (kendi şiirlerimiz de olabilir) ve "Şiir Sokakta" sloganıyla, şiirleri tanesi 50 kuruştan satacağız. Böylellikle hem az da olsa yaz harçlığımızı çıkartmış olacak hem de Konya halkını şiirle haşır neşir etmiş olacağız. Sokakta şiirden sohbet edip yeni güzel dostlar edineceğiz.

İlgilenen Konya'lı arkadaşlarım bana özel mesaj vasıtasıyla ulaşırsa sevinirim. Tanışır ve işin ayrıntılarını konuşuruz.

mürteza16

mürteza16

Üye
Kardeş fikrin harika. Konya'da olsaydım destek verirdim.

viktoreznov

viktoreznov

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: mürteza16
İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Ben Konya'dayım ama kardeş bu işten pek para alacağımızı sanmıyorum. Bu devirde İnternet var zaten :)

viktoreznov

viktoreznov

Üye
    Konu Sahibi
Ben Konya'dayım ama kardeş bu işten pek para alacağımızı sanmıyorum. Bu devirde İnternet var zaten :)

Anlıyorum. Fakat amacımız çok para kazanmaktan ziyade şiiri sokağa taşırmak, şiirle ilgili muhabbet etmek. :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR, İnternettin HOCA ve mürteza16
mucahitherken

mucahitherken

Üye
Çok iyi düşünülmüş bir proje fakat insanların fazla ilgi göstereceğini sanmıyorum:(

• Beğen
Tepkiler: İnternettin HOCA
-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
Arkadaşlar Merhaba,

Şiire gönül vermiş, okuyan, yazan, genel kültürü normal seviyede, münevver bir genç arkadaşımla beraber, Konya merkezde (zafer veya bizim belirlediğimiz bir mahalde) kitap satar gibi şiir satmayı planlıyorum. Planım kısaca şöyle; a4 kağıtlara çeşitli yazarların şiirlerini bastıracağız (kendi şiirlerimiz de olabilir) ve "Şiir Sokakta" sloganıyla, şiirleri tanesi 50 kuruştan satacağız. Böylellikle hem az da olsa yaz harçlığımızı çıkartmış olacak hem de Konya halkını şiirle haşır neşir etmiş olacağız. Sokakta şiirden sohbet edip yeni güzel dostlar edineceğiz.

İlgilenen Konya'lı arkadaşlarım bana özel mesaj vasıtasıyla ulaşırsa sevinirim. Tanışır ve işin ayrıntılarını konuşuruz.
süper ankaradayım ama 2 aya konyaya geleceğim destek olacağım şiirleri yazın siz

• Beğen
Tepkiler: viktoreznov

Üst Alt