Tavsiye Konuşma şuan bu dilde desteklenmiyor!!!

Sponsorlu Bağlantılar

süvari

süvari

Üye
    Konu Sahibi
Konuşma şuan bu dilde desteklenmiyor!!!
Arkadaşlar merhaba, bana gelen her mesajdan sonra konuşma şuan bu dilde desteklenmiyor konuşma ayarlarından başka bir dil seçebilirsiniz uyarısı çıkıyor başlarda takılmıyordum çünkü fazla mesaj alışverişim yoktu ama son zamanlarda çok can sıkıcı olmaya başladı. Bunun bir çözümü var mıdır?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
Arkadaşlar merhaba, bana gelen her mesajdan sonra konuşma şuan bu dilde desteklenmiyor konuşma ayarlarından başka bir dil seçebilirsiniz uyarısı çıkıyor başlarda takılmıyordum çünkü fazla mesaj alışverişim yoktu ama son zamanlarda çok can sıkıcı olmaya başladı. Bunun bir çözümü var mıdır?

var bluetooth kulaklık kullanmazsan gelmez olur ;)

csH

csH

Üye
ayarlardan konuşmaya girip seçili tikleri kaldırırsan uyarı vermez :oke:

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
süvari

süvari

Üye
    Konu Sahibi
konuşmada seçili bir dil var mı

Konuşmada seçili bir dil yoktu o nedenle sms mesajlarını sesli oku seçeneğide yoktu onun için önce dil dosyası indirdim sonra sms leri sesli oku seçeneği çıktı bende o seçeneği kapalı konuma getirdim, sanırsam sorun düzeldi. Herkese teşekkür ederim.

csH

csH

Üye
o zaman sorun hallolduğuna göre :sirit:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
:sirit:

Üst Alt