Uygulama Konuşma esnasında ses değiştirici uygulama bulundu!! Fakat


callartt

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar biri ile telefonda konuşurken ses değiştirici uygulamayı tam 3 yıldır arıyorum ve buldum fakat 1 dakikadan sonra ücretli. Bunun full unu bulana helal olsun derim. Benim hiç zamanım yok bu aralar. Zamanı olup bunu bulana çok müteşekkir olurum. Hem sizin isinizede çok yarayacaktir.


 
Turandurmus

Turandurmus

Üye
Merhaba ses değiştirici program arıyorum forumu gördüm kayıt olup sormak istedim bu işime yaramadı yardımcı olur musunuz
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt