konumumu yanlış gösteriyor.acil yardım

Sponsorlu Bağlantılar

merkava4

Üye
    Konu Sahibi
konumumu yanlış gösteriyor.acil yardım
merhaba arkadaşlar ben bir ay önce nokia x6 aldım ama navigasyonunda bir sorun vardı konumumu açtığımda sürekli olduğum yerden 400 -500 metre yanlış gösteriyordu bazende şehir dışında gösteriyordu.servise gönderdim üzerine yeni yazılım attılar telefonum bugün geldi ama sorun devam ediyor. lütfen yardım edin ne yapmalıyım.

Uruloki

Uruloki

Üye
yardımlı gps açık mı ayrıca nerede oturyorsun ve şebeke tabanlıyı da konum bulmayı aç (ama internet gerektirir ki wi-fi ile olmaz) google maps ile dene ve belli bir hata payı yapması normal ama şehirdışı olması garip

merkava4

Üye
    Konu Sahibi
yardımlı gps nin ne olduğunu ve nasıl açıldığını biliyorum.ağrıda oturuyorum ama vana ve erzuruma gittiğimdede aynı sorunu yaşıyorum.şebeke tabanı açık zaten internette mevcut google mapsıda deniycem .son olarak hata payı yapması ne kafar olursa normal ne kadar olursa anormal olur. Teşekkürler

pRime.

pRime.

Üye
Dostum x6 kullanmıyorum ama ayarlara gir,
Konumlamayı bul,
Konumlama yöntemlerine bas,
Oradan yardımlı gps ve tümleşik gps'i işaretle. Sorunun düzelecektir.
Düzelmezse telefonun gps çipinde sorun vardır.

merkava4

Üye
    Konu Sahibi
dediğinizi yaptım ama olmadı sorun devam edyor.aldığımdan beri böyle bozuk olma ihtimali varmı.

merkava4

Üye
    Konu Sahibi
tamam hocam teşekkür ederim.

LuckyDALT0N

LuckyDALT0N

Üye
Nokiadan ne bekliyosun :ehe

pasha14

pasha14

Üye
Servis yolu görünmüş...

_reflex_

_reflex_

Üye
ben de aldıgımda 2 ay kullanamadım. sonra versiyon güncelledim catır catır calısıyor

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Yok la x6 danda bunu beklemezdim :p ama bayiyle alakalıdır bence <3 X6 <3 :P: :oke:

Üst Alt