Konum doğruluğu

Sponsorlu Bağlantılar

mirado12

Üye
    Konu Sahibi
Konum doğruluğu
Merhaba arkadaşlar j700f model telefonumda konumu her açtığımda konum doğruluğu iyileştirilsin mi diye uyari çıkıyor.bir türlü kapatamadim.bir kac yol denedim ama duzelmedi.yardımcı olabilirmisiniz

arslan3332

arslan3332

Üye
Standart çıkan uyarı görmek istemiyorsan bildirim çubuğunda konuma uzun basarak direk menüsünden kapatabilirsin orada uyarı çıkmıyor

mirado12

Üye
    Konu Sahibi
Daha önceden çıkmıyordu.bir iki aydir çıkıyor "konum doğruluğu iyileştirilsin mi"diye

Symbianist

Symbianist

Üye
Şarj bitmeye yakin telefon tasarruf moduna geciyor. O esnada konumu da tasarruf moduna alıyor. Tekrar sarj oluncada duZeltmiyor. Bununla alakali olabilir. Bir takip edin olmazsa dedigimi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Veya kablosuz seçeneklerde her zaman açık olması ile ilgili ayar mevcuttu bunu kapatmışsanız bu da yapmış olabilir.

arslan3332

arslan3332

Üye
Benim telefon romum custom odni android 8.1 bu uyarı bende standart çıkıyor kapatma gibi bir ayarıda yok senin romun güncelleme alıyorsa belki düzeltebilirler veya android sürümünü stock mu custom rom mu biraz daha detaylı yazarsan başka telefonlarda bu sorunu çözen birisi varsa yardımcı olabilir

mirado12

Üye
    Konu Sahibi
Stock rom

Üst Alt