Konuların Silinmesi

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Konuların Silinmesi
Bildirimde Gelmiyor Ayrıca Orada Bu Şekilde Neden Duruyorlarki?

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Teknoloji Haberleri bölümüne sadece özgün yazılar yazılmaktadır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Diğer Haberler Yasak Mı Peki Farklı Bir Konuya Taşınmamiş Silinmiş Çünkü.

Ozan

Ozan

Admin
Alıntı yapılmadan yazılmış tüm haberler görünümdedir, alıntı yada kopyala-yapıştır ile gelen haberleri siliyoruz. Silindi yazıları ise bir süre sonra bölümden kalkıyor.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Alıntı yapılmadan yazılmış tüm haberler görünümdedir, alıntı yada kopyala-yapıştır ile gelen haberleri siliyoruz. Silindi yazıları ise bir süre sonra bölümden kalkıyor.
Alıntı Olduğunu Belirtiyorum Bazende Link Veriyorum.Tam Anlayamadım Şimdi Normal Günlük Haber Vsler Yasak Mı?

'Şeref'

Emekli Yönetici
Alıntı Olduğunu Belirtiyorum Bazende Link Veriyorum.Tam Anlayamadım Şimdi Normal Günlük Haber Vsler Yasak Mı?
Alıntı olduğunu belirtilse de fark etmiyor.. Özgün yani başka bir sitede yayınlanmamış olması gerkiyor.

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye

Daha öncede belirtilmişti alıntı haber olsa da en azından ilk paragrafı kendiniz düzenlemeniz gerekiyor kendi yorumunuzla. Kopyala yapıştır yasak.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Alıntı olduğunu belirtilse de fark etmiyor.. Özgün yani başka bir sitede yayınlanmamış olması gerkiyor.
Daha öncede belirtilmişti alıntı haber olsa da en azından ilk paragrafı kendiniz düzenlemeniz gerekiyor kendi yorumunuzla. Kopyala yapıştır yasak.
Tamamdır Tşk Ederim Konu Silinirken Bildirim Filan Gelse Güzel Olurdu Aslında Çünkü Bayadir Silinyor Yeni Fark Ettim

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

Üst Alt