konularım neden kilitlenme oluyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
    Konu Sahibi
konularım neden kilitlenme oluyor
yahu mubarekler güzel insanlar neden konularım kilitleniyor

yoksaki cekemiyormusunuz beni :D

tabi site sizin istediğinizi yapabilirsiniz birsey diyemem lakin konum kilitlenince üzülüyorum ister istemez ya :'(:'(

• Beğen
Tepkiler: Emperian

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Çekememezlik kavramını şaka olarak kabul ediyorum.
Üzüleceksiniz diye görevimizi yapmamazlık edemeyiz.Diğer konularınızın cevapları verilmiş tüm sorunlar halledilmişti yazılacak bir şey de kalmamıştı.
İyi Forumlar.

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Forum hepimizin :)
Herkesin konusu kilitlenmistir hemen hemen, durduk yere kilitlenmez vardır bir sebebi ...

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
    Konu Sahibi
Çekememezlik kavramını şaka olarak kabul ediyorum.
Üzüleceksiniz diye görevimizi yapmamazlık edemeyiz.Diğer konularınızın cevapları verilmiş tüm sorunlar halledilmişti yazılacak bir şey de kalmamıştı.
İyi Forumlar.

şaka olarak algıladıgınıza sevindim lakin bende espiri olarak cümlemin sonunda gülmüşüm

ayrıca sadece merak ettim neden kapandıgını hebsi bu yoksa benim illaki acın yada neden kilitliyorsunuz diye bir kavgam yok sadece bir merak hebsi bu anlayısınız icin şimdiden teşk :)

' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
Şahsa özel bir durum söz konusu olamaz.Bunu böyle bilin.
Konu amacına ulaşmışsa kilitlenebilir,istersen geri açılabilir.Fakat konuların kilitlenmesi birçok zaman konuyu açanın iyiliği içindir.Konu tehlikeli olabılır,yanı bırının her an ıcın gelıp sövme ıhtımalı olabılır;yahut da konu artık gevezelığe donmüşse yıne bu durum gerceklesebılır.
Hemen hemen birçok aktif üyenın konusu daha önce ben de dahıl kıtlenmıstır.Bu bir hakaret veya küçük düşürücü olgu değildir.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Bir Özel Mesaj ile de giderebilirsiniz sorununuzu aklınızda bulunsun:)

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Benim sitede açtığım ilk konumu kilitlemişlerdi :ehe çok sinirlenmiştim o gün ama anladım ki bilmediğim çok şey varmış. Kilitlenmesinde bi haklılık varmış

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
    Konu Sahibi
Bir Özel Mesaj ile de giderebilirsiniz sorununuzu aklınızda bulunsun:)

temem ustam nasıl diyorsan öyle yapacam eee nede olsa emir buyuk yerden :ehe

--------------- Ekleme ---------------

Benim sitede açtığım ilk konumu kilitlemişlerdi :ehe çok sinirlenmiştim o gün ama anladım ki bilmediğim çok şey varmış. Kilitlenmesinde bi haklılık varmış

kilitlerle abii bak benim konularımı bile kilitliyorlar

evet haklısın üsdatlar burada tecrube sahibi olduklarından dolayı farkındalar biz ise acemi useriz e haliylede bu gibi hallerimizi hos göreceklerdir ama tecrube işte biliyorlarki yappıyorlar :aha:

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Arkadaşlar zaten bahsetmiş nedenlerden.

Buna mukabil çoğu kez,
sebebe bile gerek duyulmayacak özel durumlar hariç, istisnai birkaç durum hariç kilitlenirken "sebep" bildirilir. Buna aykırı davranmayı adet edinen bir yönetici varsa adminlere ya da bu kişi adminse Negative'ye öm yoluyla şikâyetinizi iletebilirsiniz. İletin de zaten.
Şikâyetler ilerlememize katkıda bulunur :oke:

Yeri "site hakkında" olan bu konu amacına ulaştığı ve üzerine söylecek daha fazla bir şey olmadığı için kilitlenmiştir.
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt