Konu Yargıda Yorum Yapmam

Sponsorlu Bağlantılar

 • 30 Eylül 2013
 • 241 Okunma
 • 0 Cevap

 1. 30 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Bazı taraftar gruplarına bedava bilet vermediği için tehdit aldığı ileri sürülen Beşiktaş Başkanı Orman çok net konuştu. ''Hiçbir tehdit ve art niyetli yaklaşım bizi yıldıramaz. Polis kayıtlarında her şey mevcut'' dedi.

  Türk futbolunun gündemi taraftar gruplarına yönelik polis operasyonuyla çalkalanıyor. Çeteleşme, yasa dışı bilet ticareti gibi suçlara karıştıkları iddia edilen onlarca kişi gözaltına alınmıştı.

  Özellikle Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın bedava dağıtılan bilet uygulamasına son verdiği gerekçesiyle bazı taraftar grupları tarafından tehdit edildiği iddiası gündeme damgasını vurmuştu. Siyah-Beyazlı bazı tribün gruplarının Başkan Orman'a ''Bilet vermezseniz sahaya iner Beşiktaş'a ceza aldırırız'' şeklinde tehditte bulunduğu polisin dinleme kayıtlarında ortaya çıkmıştı.

  Konu yargıda yorum yapamam

  Konuyla ilgili olarak Başkan Fikret Orman Bugün'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Olayın yargıya intikal ettiğinin altını çizen Orman ''Mahkeme aşamasında olan bir konuyla ilgili net bir yorum yapamam. Bu son derece yanlış olur. Bakalım süreç neyi gösterecek.

  Ancak daha önce değişik vesilelerle söylemiştim; bizi hiçbir tehdit, art niyetli yaklaşım yıldıramaz. Biz doğru bildiğimiz yolda gidiyoruz'' ifadelerini kullandı. Siyah-Beyazlı kulübün patronu Orman ''Tehdit iddiası doğru mu'' sorusu üzerine ise ''Polis kayıtlarında, tapelerde her şey mevcut'' yorumunda bulundu.

  Meydan okumuştu

  Fikret Orman, daha önce gazetemize verdiği bir özel röportajda ''Biz bu bedava bilet uygulamasını ortadan kaldıracağız. Kimse bizden böyle bir uygulamının devamını beklemesin. Buna son vereceğiz'' demişti.

  Haber Kaynağı: Bugün
   


  Yazan: scarface006

  Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
23/07/2019 - 12:13