Konu Taşımaları

Sponsorlu Bağlantılar

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Konu Taşımaları
Bu konu ile ilgili daha önceden paylaşım yapmıştım fakat konularım halen habersiz ve yanlış tere taşınıyor. @TheNightMare. buradaki konuda yazdığın mesajı ile yaptığın işlemler birbirini tutmuyor. Açtığım konu ilgili modelle ilgili bir haber konusu. Fakat o kategoride ANIL yöneticimizin de paylaştığı haberler var. Demekki haber paylaşılabiliyor. Dikkat etmeden ve en önemlisi haber vermeden yöneticilerin konularını taşımayın. @Buğra @ANIL

Buğra

Buğra

Admin
Sakin olun. Olay tam olarak nedir ? Eğer bir konu yanlış yerde ise konuyu açan arkadaşa özel mesaj atarak söyleyin. Kendi kendinize konuyu taşıma yapmayın. Yada konuyu taşıyıp mesaj atmayın. Siz sadece mesaj atın konu sahibi arkadaş kendisi taşısın veya cevap versin.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman ve Eren Değerli
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Sakin olun. Olay tam olarak nedir ? Eğer bir konu yanlış yerde ise konuyu açan arkadaşa özel mesaj atarak söyleyin. Kendi kendinize konuyu taşıma yapmayın. Yada konuyu taşıyıp mesaj atmayın. Siz sadece mesaj atın konu sahibi arkadaş kendisi taşısın veya cevap versin.
Sorun konularımın açtığım kategoriden yanlış kategoriye taşınması. Fakat ben konuları doğru yere açtım, arkadaş direkt taşımış.
Konualrım eski yerine taşınacakmı?

Buğra

Buğra

Admin
Hangi konular olduğunu linkleri atarsanız ve hangi foruma geri taşınacağını da yazarsanız hallederim.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Yonetim sisteminden, Tasima sebebimi belirttim, ayrica Ozel mesaj gondermeye gerek duymadım. Ama bu olayi cok buyutuyorsunuz. Buraya konu acmak yerine bana siz de mesaj atabilirsiniz. Ayrıca tasmimis oldugum konular hakkinda hangisinin tasinacagina dair bilgim var. Android Katregorisinin sorumluluğu bana ait. Bu nedenle gerekli gordugum islemleri yapabilirim diye dusunuyorum.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
Bu konuyla ilgili olarak son kez söylüyorum. Yöneticiler arası başkasının konusunu taşıyacaksanız mutlaka taşımadan önce özel mesaj atın. Kendiniz taşımayın konu sahibine özel mesaj atın söyleyin. Eğer yetkiniz dışında ise bana özel mesaj atın sürekli sitede aktifim ben.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Bende tekrar soyluyorum, Buraya konu acmak yerine, Üst yonetime konu hakkinda haberder edebilir, Gerektiginde sikkayette bulunulabilir.

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve Buğra

Üst Alt