Konu onaylamalarına kim bakıyor 4 saattir bekliyorum hala onay gelmedi konuma :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
muslumcu46

muslumcu46

Üye
    Konu Sahibi
Konu onaylamalarına kim bakıyor 4 saattir bekliyorum hala onay gelmedi konuma :(
yardımcı olun

TheMadness

TheMadness

Üye
Bazen günler alabiliyor. Sabırlı olun.

• Beğen
Tepkiler: muslumcu46
Buğra

Buğra

Admin
Konular sırasıyla en geç 1-2 gün içinde onaylanır

• Beğen
messevim

messevim

Üye
neden bu kadar geç ?

• Beğen
SHS

SHS

Üye
sabrın sonu selamet

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
En geç 24 saat içinde onaylanması gerekiyor. Biraz bekleyin

muslumcu46

muslumcu46

Üye
    Konu Sahibi
Haklısınız ama çok uzun sürüyor yani bu işe bakabilecek moderatör alımı yapılsın forumda o zaman

umitgul18

umitgul18

Üye
Kardeşim moderatörlerin de bir özel hayatı var değil mi ? Adam yorulmuştur biraz dinlenmek ister. 7/24 Maxicep'te duramaz ki. Hem bir tek sen konu paylaşmıyorsun ki. Onaya kaç tane konu düşüyor biliyor musun ?

• Beğen
muslumcu46

muslumcu46

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim moderatörlerin de bir özel hayatı var değil mi ? Adam yorulmuştur biraz dinlenmek ister. 7/24 Maxicep'te duramaz ki. Hem bir tek sen konu paylaşmıyorsun ki. Onaya kaç tane konu düşüyor biliyor musun ?

Bilmediğim için tam bişey söylemek istemiyorum hocam , öğrenmiş oldum sağolun artık sabırlı olacağım :aman2:

Ozan

Ozan

Admin
İletişim formu ile de bize ulaşmaya çalışmışsınız ve orada da size mail ile cevap yazmıstım, konu onaylamaları 24 saat sürebiliyor ve bu konu kalitesi için şart, konu kirliliginin ve tekrarının önüne geçmek için koyulmus bir kural o yüzden sabretmenizi rica ederim iyi forumlar

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt