Konu disi ama derdimi paylasmak istedim

Sponsorlu Bağlantılar

esmeerr

esmeerr

Üye
    Konu Sahibi
Konu disi ama derdimi paylasmak istedim
Arkadaslar radyoda surekli dermojin sac bakim seti reklami cikiyordu halada cikiyor belki sizde denk gelmissinizdir adam bir anlatiyor falanca aldi filanca aldi biz milletin cebindeki uc kurusa goz dikecek kadar degiliz colugumuza cocugumuza haram lokma yedirmeyiz bu dunyanin obur tafarida var gibi seyler bir anlatiyor canli yayinda arayanlar falanda oldu bir haftada sac cikaran muhtesem bakim seti diye anlattikca anlatti
Tabi bende inanim aradim eve geldi radyoda soyledigi dermojin bana gelen dermoluks hemen musteri hizmetlerini aradim dogru urun sorun yok dediler iki hafta kullandim kullanmaz olaydim olan saclarimda gitti musteri hizmetlerini aradim mail attim ama hic kimse orali bile olmuyor kendi sitesinde milleti uyarmak icin basima gelenleri yazdim hemen sildiler sizin etrafinizdada bu bakim setini almak isteyen olursa sakin sakin izin vermeyin almasin ve sizden ricam ben sadece bu siteye uyeyim baska bir yerde paylasmmadim siz uye oldugunuz sitelerde bunu paylasirsaniz cok sevinirim baskalarininda cani yanmasin
Saygilarimla simdiden paylasimlariniz icin tesekkurler

jackalmami

jackalmami

Üye
Almak isteyen olursa iletirim. Geçmiş olsun :)

besim.farhan

besim.farhan

Üye
abi şikayetvar.com'a gir üyelik al şikayet et.. Ulaşabilirsen elinde fatura belge varsa işin peşini bırakma bakanlığa gerek e posta ile gerekse posta ile ulaş şikayetlerini bildir.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Dostum güvenmeyin öyle şeylere geçende biri telefon almış maket çıkmış

zombaka

zombaka

Üye
kardeşim tüketici hakları mahkemesine baş vur fiş fatura bişey varsa tazminat alabilırsin

Barış Grc

Barış Grc

Üye
Geçmiş olsun. Tamamen yalan reklam böyle şeyler. Televizyonda ufak kanallarda sürüyle var.

x-scarface

x-scarface

Üye
geçmiş olsun uyarı için teşekkürler.

tempestshine

tempestshine

Üye
Öncelikle geçmiş olsun + Bu gibi şeylere asla inanmayın.Hepsi yalan :)

uğur e

uğur e

Üye
g.olsun kardşm uyarın içinde sağol.

hizan

hizan

Üye
geçmiş olsun.

acuxx

acuxx

Üye
dava aç hakkını savun kardeşim

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Kardesim g.olsun. temiz niyetin azizligi..

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
adres ver radyo stüdyosunu basalım

serinaga

serinaga

Üye
Geçmiş olsun kardeş, yahu göz göre göre adamların yaptığına bak. Sen ben yapsak anında kodese gideriz, şerefsizler, bırakmayın peşini ...

- - - Eklendi - - -

Geçmiş olsun kardeş, yahu göz göre göre adamların yaptığına bak. Sen ben yapsak anında kodese gideriz, şerefsizler, bırakmayın peşini ...

Astrosman

Astrosman

Üye
Geçmiş olsun. Başlığı senin aldığım markanın(dermo) adı sahtekar yazsa idiniz güzel olurdu..

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
geççmiş olsun annem ozoder midir nedir ondan aldı baya memmun ancak ben bi kere denedim hiç hoşuma gitmedi

Üst Alt