Konu açarken hata

Sponsorlu Bağlantılar

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Konu açarken hata
Forumda yeni konu açarken hata alıyorum; Ne yapabilirim?
Kod:
Error while sending STMT_CLOSE packet. PID=12277
XenForo_Application::handlePhpError()
mysqli_stmt->close() in Zend/Db/Statement/Mysqli.php at line 105
Zend_Db_Statement_Mysqli->close() in Zend/Db/Adapter/Mysqli.php at line 374
Zend_Db_Adapter_Mysqli->prepare() in Zend/Db/Adapter/Abstract.php at line 478
Zend_Db_Adapter_Abstract->query() in XenForo/Model.php at line 219
XenForo_Model->fetchAllKeyed() in XenForo/Model/Tag.php at line 251
XenForo_Model_Tag->getTags() in XenForo/TagHandler/Tagger.php at line 169
XenForo_TagHandler_Tagger->setTags() in XenForo/ControllerPublic/Forum.php at line 789
XenForo_ControllerPublic_Forum->actionAddThread() in bdSocialShare/XenForo/ControllerPublic/Forum.php at line 9
bdSocialShare_XenForo_ControllerPublic_Forum->actionAddThread() in ModEss/ControllerPublic/Forum.php at line 146
ModEss_ControllerPublic_Forum->actionAddThread() in XenForo/FrontController.php at line 351
XenForo_FrontController->dispatch() in XenForo/FrontController.php at line 134
XenForo_FrontController->run() in /home/nginx/domains/maxicep.com/public/forum/index.php at line 13

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
bu hatayı hangi kategori de alıyorsun?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
General Mobile> Rom Bölümünde. Konudaki renkleri kaldırınca konu açılıyor, daha sonra konuyu düzenleyerek tekrar renkleri eklemem lazım.

Ozan

Ozan

Admin
General Mobile> Rom Bölümünde. Konudaki renkleri kaldırınca konu açılıyor, daha sonra konuyu düzenleyerek tekrar renkleri eklemem lazım.
Hala sorun var mı zira ben şu an açmaya çalıştığımda bir problem görünmüyor ?

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Normal konu açarken sorun yok ama çok fazla renk ve diğer eklentileri ekleyince o hatayı veriyor, daha öncedende aynı hatayı almıştım "İletişim" bölümüne yazmıştım ama cevap gelmemişti.

Ozan

Ozan

Admin
Bu hatayı aldığınızda, yazdıgınız mesajın tam içeriğiyle birlikte bana özel mesaj ile bilgi verirseniz sevinirim mümkünse mesajınızı oraya yapıştırın bir görelim sorunu. Teşekkürler

TheLosT.PG

TheLosT.PG

Üye
    Konu Sahibi
Açtığım konu sanırım yasaktı E-TAB 5 root ile ilgiliydi o yüzden başka kategoriye alınmış. Şuan konunun yazıları elimde değil. Daha önceden Discovery 2 Root Rom Recovery hepsini içinde olduğu bi konu açacaktım, yaklaşık 35-40tane link vardı. Önizleme yaptığımda linklerin yarısı Konunun Adıyla görünüyordu, yarısıda link halindeydi. Sanırım çok fazla kod vardı. Ama sorunu, renkleri ve diğer şeyleri silip konuyu açtıktan sonra düzeneyerek çözdüm, konu kapanabilir, ilginiz için sağolun yinede.

Ozan

Ozan

Admin
Çok fazla link olan konularda linklerin adlarını almak için sistem belli bir zamana ihtiyaç duyuyordu ve sorun vardı, bu yakın zamanda 5 gün önce düzeltildi umarım tekrar benzer sorunla karşılaşmazsınız.

• Beğen
Tepkiler: TheLosT.PG