Kontor sürekli azalıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinan9006

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende nokia 6220c var telefonu aldım 100 kontor yükledim bi msn e üye oldum sadece. kontorum 93 kaldı sonra ise bir bir azaldı şimdi kontor -20 oldu telefonun sağ üst kosesinde uydu işareti cıkıyor sonra kontor azalıyor wap ayarlarını filan sildim :)

rapper21

rapper21

Üye
bende de ayni tlfon var yanlislikla telefonun sol tarafindaki yere fln giri olmayasin ((haritalari fln acio yaa))yada nokia galerideki butun klasorlerinin altina internet sitesinin kisayolunu koymus oraya fln giriosan ordanda 4 kontor :S benim de yaklasik 20 kontorumu aldi 6220c

kur

kur

Üye
wap ve interneti baglantilardan sil ,MMS ve MOBIL TV kalsin.,sag ve sol tuslarda internet veya WEB baglantisi olmasin,
Telinde GPS oldugundan her MSN ye giriste DIKKATLI OL .ekran ustunde GPS isareti yaniyorsa kontorlerin gider.

jackalx_06

jackalx_06

Üye
eğer gps den kaynaklanan bir problem varsa çözümü şudur.

araçlar,ayarlar,genel,konumlama,konumlama yöntmleri yolunu takip et ,buradan sadece tümleşik gps seçili olsun

sonra haritalara gir seçenekler,ayarlar,internet,başlangıçta çevrimiçi ol seçeneğini hayır yap.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
eğer gps den kaynaklanan bir problem varsa çözümü şudur.

araçlar,ayarlar,genel,konumlama,konumlama yöntmleri yolunu takip et ,buradan sadece tümleşik gps seçili olsun

sonra haritalara gir seçenekler,ayarlar,internet,başlangıçta çevrimiçi ol seçeneğini hayır yap.
aynen kardeşim sen bilmeden şebeke tabanlı gps ye giriyorsun insan foruma bir bakar araştırır..özelliklerini öğrenir..

harry62

harry62

Üye
kanka üyelikten kaynaklıdır müşteri hizmetlerini ara ögren üyeliklerini iptal ettir

sinan9006

Üye
    Konu Sahibi
Hayır gps kendisi baglanıyor ben gps kullanmadım hiç kendi kendine sol üstteki tuşu yanıyor sağ üstte uydu simgesi cıkıyor sonrada kontor azalıyor dediklerinizi uyguladım bakalım yine yanı şey olcak mı :S

arwyn

arwyn

Üye
Hayır gps kendisi baglanıyor ben gps kullanmadım hiç kendi kendine sol üstteki tuşu yanıyor sağ üstte uydu simgesi cıkıyor sonrada kontor azalıyor dediklerinizi uyguladım bakalım yine yanı şey olcak mı :S
sevgili kardeşim müşteri hizmetlerini arayıpda üyeliğini iptal ettir büyük ihtimalle seni bir yere üye yapmıştır.:nono:

sinan9006

Üye
    Konu Sahibi
Sorun giderildi teşekkürler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt