Konsol Fiyatlarında Ucuzlama Olacak


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi

Microsoft, Xbox'un sabit disk kapasitesini artırınca, elindeki eski 20 GB'lık modelden kurtulmak için "Stoklar bitene kadar 299 dolara indirdik, yağmalayın anasını satayım!" demişti.

Bu hamleden sonra konsol takipçileri ilk kimin benzer bir güzellik yapacağını merak ederken piyasada cırcır böceği ötüşleri duyulmuş, konsol üreticileri havaya bakarak "Ne, kim, ben mi? İndirim mi? O da ne?" gibi laflar etmişti. Sonunda bir kıpırdanma oldu ve Sony "Görüyorum ve artırıyorum!" diyerek benzer bir harekette bulundu.

Eylül ayından itibaren, 80 GB sabit disk kapasitesine sahip Playstation 3, 40 GB'lık Playstation 3'ün şu anki fiyatı olan 400 dolardan satılacak. 40 GB'lık Playstation 3 ise satıştan kaldırılacak.
 

efecanefe43

Üye
nerdee bu konsollar anca zengin işi hala türkiyede 1.5 milyar:S
 
dogandoganay

dogandoganay

Üye
bu konsollar nerde
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada i[email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt