Konsept nissan gtr36 2018

maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi


Sonraki Nissan GT-R olacak olmak hibrid Nissan bir şey henüz teyit değil, ama emin R36 GT-R gibi geliyor daha fazla kanıt bir melez olacaktır. Hibridizasyon yeni nesil Nissan GT-R için söylentileri birkaç yıldır dolaşan ve hiçbir şey henüz teyit ederken, bir melez GT-R kaçınılmaz hissediyor. Facelifted 2017 ile GT-(yukarıdaki resim) örtüsünü açmak R, Nissan için 2020 yılında ilk belirledi R35'ın halefi dikkatini döndü. Shiro Nakamura iş otomotiv haber devam daha fazla yakıt verimli, yapma dedim ya Nissan yaratıcı İşler Müdürü daha iyi biçimli GT-R, Pazartesi yayınlanan bir röportajda. Nakamura-san çok güçlü ipuçları R36 GT-R Nissan verimlilik ve performans üzerinde mevcut araç artırmak istiyor çünkü bir melez olacak düştü. "Elektrifikasyon herhangi bir araba için neredeyse kaçınılmaz" dedi Nakamura-san. "Yeni nesil GT-R bazı elektrifikasyon varsa, kimse o zaman sürpriz olmazdı." Nissan McLaren ile onun ağır Turbo V8 gecikme için telafi etmek için torquey bir elektrik motoru kullanır onun P1 olarak benzer bir yaklaşım alarak hayal etmek zor değil. Bu aynı zamanda GT-Rs Şef Japon rakibi, Acura NSX hibridizasyon benimsemiştir dikkati çekiyor.Kaynak:
 

The Pancar

Üye
Google çeviriden mi çevirdin kardeş bu ne ?
 
maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Google çeviriden mi çevirdin kardeş bu ne ?
İngilizceniz varsa zaten alt bölümde standart halini okuyabilirsiniz bilerek metin olması için translate kullanıp o şekilde çeviri yaptım, detaylı hali ingilizce o yüzden ingilizce biliyorsanız okursunuz :D
 
  • Beğen
Tepkiler: elmacıadam ve The Pancar
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt