Konbaram Hep Boş!!!

Sponsorlu Bağlantılar

AmickA

Üye
    Konu Sahibi
Konbaram Hep Boş!!!
Yeni Telefonuma Yeni Bir Turkcell Hat Aldım. Yaklaşık 20 Gün Oldu. 2 Kez 100 Kontör Yüklememe Rağmen *131# Aradığımda "Sn. Abonemiz, KONBARAnizdan yararlanmaya baslamak icin kontor yuklemeniz gerekmektedir" Yazıyor. Bunu Düzeltmem için lütfen bir bana yardım etsin.

orgeneral2203

orgeneral2203

Üye
müşteri hizmetlerini ara 2 kntr gidio pek bişey değil.

sA'

sA'

Üye
katılıyorum dostum aynı sorun bende de var :s:(

ilo53

ilo53

Üye
8090 arayıp dıl secmeyı dene belkı olur

cool_eagle

Üye
hangi tarife kulandığına dikkat et bazılarında werilmiyor...

Lion Heart

Lion Heart

Üye
kampuscell de verilmiyor...

cool_eagle

Üye
ewt kampuscellde yok. galiba artk bizbizecell de de yok

AmickA

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Hat Hiçbir Tarifeye Üye Değilim veya Hat Tarifeyle Gelmiş Olabilir Acaba Hangi Tarifeyi Kullandığımı Nasıl Öğrenebilirim?

Salihyet

Salihyet

Üye
Kampüslü değilsen, bi turkcell shop'a başvur..

DaMaG3R

DaMaG3R

Üye
büyük bi ihtimal kampüslüsün şuan piyasada kampüslü açık hatlar satılıyor

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
Arkadaşım... Telefonundan *166*1# yi tuşlarsan tarife bilgin cebine gelecektir...

imece iletişim

imece iletişim

Üye
:huhu:vay be kardeşim tahminimce yeni hat aldıysanız artık türkcell süper tarifeden acıyor süper insanız ya 250 köntör yükle 5 dk sı 1 köntör konuş :) 250 köntör yüklemeyi zorunlu hale getiriyor.150 yükle dk sı 2 köntörü konuş diyor :) e tabiki bunun karşılıgındada KOMBARANI KALDIRYOR KOMPARA YOK HEM 5 DK SI 1 KÖNTÖRE KONUŞ HEMİDE KOMPARA OLMAZ DİYO TÜRKCEL BEN DEMİYOM :):) SAYGILARIMLA:heyo:

AmickA

Üye
    Konu Sahibi
Evet Süper Tarifeli Ama Ben Hep 100 Köntör Yüklerim Acaba Süper Tarifeyi Kapatamaz Mıyız?

blueboytr

Üye
:huhu:vay be kardeşim tahminimce yeni hat aldıysanız artık türkcell süper tarifeden acıyor süper insanız ya 250 köntör yükle 5 dk sı 1 köntör konuş :) 250 köntör yüklemeyi zorunlu hale getiriyor.150 yükle dk sı 2 köntörü konuş diyor :) e tabiki bunun karşılıgındada KOMBARANI KALDIRYOR KOMPARA YOK HEM 5 DK SI 1 KÖNTÖRE KONUŞ HEMİDE KOMPARA OLMAZ DİYO TÜRKCEL BEN DEMİYOM :):) SAYGILARIMLA:heyo:

150 yükleyince 5 dakikası 2 kontör:)

AmickA

Üye
    Konu Sahibi
KampusCell'li olucam fakat hat babamın üzerine ve bende 16 yaşındayım bir sorun olur mu?

a1i

Üye
çÖzÜm : TARİFE BİZBİZE YAZ 2222 GÖNDER

--------------- Ekleme ---------------

Saygılarımla

--------------- Ekleme ---------------

çÖzÜm : TARİFE BİZBİZE YAZ 2222 GÖNDER

anilakarsu93

anilakarsu93

Üye
KampusCell'li olucam fakat hat babamın üzerine ve bende 16 yaşındayım bir sorun olur mu?

Arkadaşım dediğim gibi 18 yaş altıysan git babanla Turkcell Extra ya(dikkat et Extra olmalı)... De ben böle böle kampus lu olmak istiyorum. Ama yanında öğrenci olduğunu ispatlıyacak bişi olmalı.. En garantisi öğrenci belgesi... Her nese.. 5 lira gibi bir ücret alıyolar sonra Kampüslüsün...

Detaylı bilgi için al sana link... :oke:

_LeGeNDKiNG_

_LeGeNDKiNG_

Üye
Arkadaşım dediğim gibi 18 yaş altıysan git babanla Turkcell Extra ya(dikkat et Extra olmalı)... De ben böle böle kampus lu olmak istiyorum. Ama yanında öğrenci olduğunu ispatlıyacak bişi olmalı.. En garantisi öğrenci belgesi... Her nese.. 5 lira gibi bir ücret alıyolar sonra Kampüslüsün...

Detaylı bilgi için al sana link... :oke:

Çok İyi Açılmaşsın, Bu Konuda Benimde Bazı Sorularıma Cevap Oldun.

eQooo

eQooo

Üye
süper tarife ve bir fiyat tarifesimde de yok...

Üst Alt