Komik ama gerçek bi olay...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

puraq

Üye
    Konu Sahibi
Komik ama gerçek bi olay...
Geçenlerde kuzenim bana bir olay anlattı gerçek diyor ama artık ne akdarı gerçek bilemiyecem.Sizinle paylaşmak istediim gerçekten çook komik
Geçenlerde şişli o taraflarda bi minibüs direğe çarpmış.Neyse buraya kadar her şey normal fakat etraftaki vatandaşlar yardıma koşunca bide ne görsünler bütün yolcular gülmekten kırılıyor :) .Neyse bakmışlar fln şöförde yok ortalıkda neyse sormuşlar birine ama kimse cevap veremiyor gülmekten.aradan bi iki dakka geçmiş ve olayı anlatmışlar.bizim minibüsçü yolda giderken (hani mutlaka rastlamışsınızdır minibüsçüler kapıyı açıp yolda giderken tükürü fln) kapıyı açmış ve tükürürken dengesini kaybedip , minibüs hareket halindeyken düşmüş.ee tabi minibüs şöförsüz kalınca olanlar olmuş. :D :D :artı:

maavii

Üye
:kop: ee bu adam türk ve dolmuş şöförü :kop:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Süper.. :kop:

Legend_Come_Back

Üye
iyi olmuş o hırboya. bidaha zor tükürür

tuna

tuna

Üye
Originally posted by Legend_Come_Back@Aug 13 2005, 04:43 PM
iyi olmuş o hırboya. bidaha zor tükürür
[post=131319]Quoted post[/post]​

:haha: O DErsini almıştır. :artı:

puraq

Üye
    Konu Sahibi
ya az önce kadıköyden geldim herif camı açtı ve iğrenç bi ses eşliğinde yaptı yapcağını.(tabi korkmadımda diil bu olay geldi aklıma)

maavii

Üye
aramızda minibüscü veyA yakınları minimüscü olanlar vardır sakın yanlış anlamasınlar ama bu minibüs işi bi Türkiyede bide bazı gelişmemiş ülkelerde varmış...

paratoner

Üye
:kop:

adama iyiy olmus

:DD : )

animanyak

Üye
ben bunu okumuştum ama kazada herkezin güleceğini tahmin etmiyorum (hadi bi kaçı gülebilirde) :nono: :eksi:

Caine

Caine

Üye
minibusculer veya normal soforler bunu hep yapiyolar. hemdee ğuuuuuuuuuuuuuuu diye bir ses cıkararak. adama ders olmuş yaaaa. artık o tukurugunu yutar veya hic trafige cıkmaz :lol2:

prince of hell

prince of hell

Üye
cok güldüm :lol2:

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
guzel

DefectoR

Çok güzel bi olay ama gerçek deil bu senelerdir dilden dile dolaşır...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
ben böyle davranışları olan şöför arkadaşların sadece düşmesini istemiyorum, üstlerinden arabada geçmesini istiyorum :) yanlışmı düşünüyorum :) acaba sadistlik var mıkı bende :wacko: böyle Türkiye bi yere varmıcakk temizleyelim en iyisi :vur:

3526721

Üye
çok ilginç :lol2: :lol2:

aykut1907

Üye
iyi olmus adama,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt