• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Kolçak Delme Yok Kırmızı Dikişli Kutu Açılımı\İnceleme

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Kolçak Delme Yok Kırmızı Dikişli Kutu Açılımı\İnceleme
Çok Önceden Görmüştüm. 120 Tl Filanda Pahalı Deyip Almamiştim.Geçen Baktım 108 Tl Mı Neydi Dedim Çok Büyük İndirim Şipariş Verdim. :D Şu Ana Kadar İdare Eder Gibi. Sürücü Koltugunun Sağ Arka Vidasının Oraya Şıkıştırdım Kullanıyorum.Vites Biraz Aşağida Kaldı Ama Dağ Bayır vs Çıkınca Kolçaği Olmadı Komple Yukarı Kaldırıp Öyle Gideceğim Gibi.Onun Haricinda Gayet İyi Duruyor.5 Cm Daha Alçak Olaymiş Tam Olurmuşta Bu Halide İdare Eder.Alacak Olan Varsa Delme Biçme Olmadan İyi Ürün :oke:

Satın Alma Linki:

Satın Alma Linki:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Kutu Açılımı:
1:
2:
3:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK, fatihmenteş ve PALA.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Orta konsolu yeniden tasarlamak lazım.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Mükemmel olmuş . Bu araç üreticileri neden ısıtıma soğutma borularını arka konsala da uzatmazlar ki ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Mükemmel olmuş . Bu araç üreticileri neden ısıtıma soğutma borularını arka konsala da uzatmazlar ki ?
Onu Temprada Yapmışlar Aslında. Hatta Uno Ve Tipodada Vardı Galiba. Koç Grubu Sağolsun Birşey Derdimde Neyse Şimdi Başımız Belaya Girmesin :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt