• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Kolçak Delme Yok Kırmızı Dikişli Kutu Açılımı\İnceleme

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Çok Önceden Görmüştüm. 120 Tl Filanda Pahalı Deyip Almamiştim.Geçen Baktım 108 Tl Mı Neydi Dedim Çok Büyük İndirim Şipariş Verdim. :D Şu Ana Kadar İdare Eder Gibi. Sürücü Koltugunun Sağ Arka Vidasının Oraya Şıkıştırdım Kullanıyorum.Vites Biraz Aşağida Kaldı Ama Dağ Bayır vs Çıkınca Kolçaği Olmadı Komple Yukarı Kaldırıp Öyle Gideceğim Gibi.Onun Haricinda Gayet İyi Duruyor.5 Cm Daha Alçak Olaymiş Tam Olurmuşta Bu Halide İdare Eder.Alacak Olan Varsa Delme Biçme Olmadan İyi Ürün :oke:Satın Alma Linki:Satın Alma Linki:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınızKutu Açılımı:
1:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
2:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
3:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve PALA.
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt