[KolaySoft] BelleCleaner v1.0 Unsigned by bhavin192 Türkçe Metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
[KolaySoft] BelleCleaner v1.0 Unsigned by bhavin192 Türkçe Metyuu

Uygulamanın bazı yerlerinde türkçe karekter desteği olmadığından bazı yerlerde türkçe karekterleri kullanamadım.

Not: Resimler ve yardımı için asigsasi arkadaşa teşekkürler

NOT= Sorumluluk kullanıcıya aittir.
GOOGLE ÇEVİRİ:
Symbian Belle enkaz temizliği için ilk başvuru! Belle Cleaner kolayca tüm bunları değiştirmek, çünkü daha önce kullanılan Symbian 9.1-9.3 push telefonlar için TEMİZLEYİCİNİN, şimdi artık gerek unutun. Taban temizleme uygulaması Symbian Belle için özel olarak oluşturulmuş, bu, Mobil Temizleyici ve diğer antik "temizleyiciler" kökten farklı etkinzamanlarda Belle gerçekleşir için yeni programlar, araştırma ve tedaviyi kapsamaktadır. Bubireysel ve Otomatik Makro programı da artık ihtiyaç yanı sıra el yapımı böylece programaynı zamanda, kayıt kütüphane ve galerileri sıfırlamak için ek işlevler içerir.Dokunmatik Qt arayüzü Belle Cleaner kullanımı sayesinde çok basit ve güzel - sadece gerekli öğeleri not edinve tıklayın gerekir "Sil." Varsayılan ayarları tamamen zararsız kategoriler işaretlenir, böylecetemizlemek için onların bazı kişisel verileri kaybetme korkusuyla olamaz ve biz için önemli tüm öğeler şey temizlik bile, ekstra bir şey çıkarmak değil akıllıca kutlamak, ancak herhangi bir durumda tavsiye kalansmartphone kendisi ve programlar kaldırılır olmayacaktır. ZatenMobil Temizleyici, RSC Temizleyici program reset galerileri ve müzik kütüphanesi iseniz,güvenli bir şekilde tüm kaldırabilirsiniz

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: prof248, gardi ve asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler dostum emeğine sağlık :)

okankayci

okankayci

Üye

Uygulamanın bazı yerlerinde türkçe karekter desteği olmadığından bazı yerlerde türkçe karekterleri kullanamadım.

Not: Resimler ve yardımı için asigsasi arkadaşa teşekkürler

NOT= Sorumluluk kullanıcıya aittir.
GOOGLE ÇEVİRİ
:
Symbian Belle enkaz temizliği için ilk başvuru! Belle Cleaner kolayca tüm bunları değiştirmek, çünkü daha önce kullanılan Symbian 9.1-9.3 push telefonlar için TEMİZLEYİCİNİN, şimdi artık gerek unutun. Taban temizleme uygulaması Symbian Belle için özel olarak oluşturulmuş, bu, Mobil Temizleyici ve diğer antik "temizleyiciler" kökten farklı etkinzamanlarda Belle gerçekleşir için yeni programlar, araştırma ve tedaviyi kapsamaktadır. Bubireysel ve Otomatik Makro programı da artık ihtiyaç yanı sıra el yapımı böylece programaynı zamanda, kayıt kütüphane ve galerileri sıfırlamak için ek işlevler içerir.Dokunmatik Qt arayüzü Belle Cleaner kullanımı sayesinde çok basit ve güzel - sadece gerekli öğeleri not edinve tıklayın gerekir "Sil." Varsayılan ayarları tamamen zararsız kategoriler işaretlenir, böylecetemizlemek için onların bazı kişisel verileri kaybetme korkusuyla olamaz ve biz için önemli tüm öğeler şey temizlik bile, ekstra bir şey çıkarmak değil akıllıca kutlamak, ancak herhangi bir durumda tavsiye kalansmartphone kendisi ve programlar kaldırılır olmayacaktır. ZatenMobil Temizleyici, RSC Temizleyici program reset galerileri ve müzik kütüphanesi iseniz,güvenli bir şekilde tüm kaldırabilirsiniz
uğraşmıs çevırmıssn kardesım ama sistem dosyalarınıda siliyo onun yüzünden tele format attım kullanacaklar bir daha dusunsun bnce :)

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

• Beğen
Tepkiler: okankayci
belco2

belco2

Üye
uğraşmıs çevırmıssn kardesım ama sistem dosyalarınıda siliyo onun yüzünden tele format attım kullanacaklar bir daha dusunsun bnce :)

ona çözüm var sistem dosyalarını silmez yakında paylaşırım isteyen gönül rahatlıyla kulanır

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
@Safak

@Safak

Üye
Bu uygulamaya daha öncede bakmıştım dil dosyası exe dosyasına gömülü olduğundan çevirisini yapamadım. Biraz uzmanlık isteyen bir iş exe yi parçalayıp yapılması lazım
yani olmaz

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Ben yapamam. Programcılıktan anlayan biri yapabilir sanırım

darklife123

Üye
Bu programdan sonra telefonumda bazı yerleri ingilizce oldu -duvar kağıdını değiştir dediğimde gelen menü ingilizce mesela- bir kaç uygulamanın iconu gitti -giremediğim uygulama var mı tam olarak bilemiyorum- programı sildim olanlar devam edyor onun dışında pek fark yok aynı şekilde performansına devam etmekte elimdeki c6 01.

celilcemre

celilcemre

Üye
Ben çevircektim. Zamanım yoktu. Eline sağlık

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

behzat

behzat

Üye
teşekürler

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

By Kavak

By Kavak

Üye
Teşekkürler...

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

ilker_citikbel

ilker_citikbel

Üye
Teşekkürler kardeşim tr olunca kullanılması kolay oluyor.

Üst Alt