Koku tutmayan gömlek üretildi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamnoble

dreamnoble

Üye
    Konu Sahibi
Koku tutmayan gömlek üretildi
Aydın'da bir firma, kumaşların koku tutmasını engelleyen bir teknoloji ile gömlek üretmeye başladı.
Söke'de faaliyetlerini sürdürmekte olan Söktaş, kumaşların koku tutmasını engelleyen, Purista markalı antimikrobiyel apreyi gömleklik kumaşa uygulama lisansını aldı.
Söktaş'tan yapılan yazılı açıklamaya göre, dünyaca ünlü firmalara gömleklik kumaş üreticisi konumundaki fabrikanın, tekstil ve deri çözümleri üreten uluslararası kimya şirketi BASF ile imzaladığı ortaklık anlaşmasıyla, kumaşların koku tutmasını engelleyen Purista markalı antimikrobiyel apreyi gömleklik kumaşa uygulama lisansını aldığı belirtildi.
Purista lisansıyla gömleklik kumaş üreten ''ilk'' Türk markası unvanını kazanan Söktaş'ın dünya markalarına sattığı yüzde yüz pamuklu kumaşların, gördükleri antimikrobiyel apre işlemi sayesinde koku yayan bakterilere karşı korunacakları belirtilen açıklamada, lisans anlaşması kapsamında, Söktaş, BASF'tan uygulama, inavasyon, ortak ürün geliştirme, tanıtım ve pazarlama desteği alacağı da kaydedildi

XMEN_43

XMEN_43

Üye
:)İYİ İYİ:oke:

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
türkiyede yapılması sevindirici

blue_hangman

blue_hangman

Üye
böle bir sistemin türkiye açısından bir avantajı olabilir. aydında yazşıyorum bi soriştiriim buraları bende merak ettim dorusu :) nasıl bişimiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...