Kocaman istifa edecek mi?

 • 30 Eylül 2012
 • 426 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Rıdvan Dilmen, NTV Spor'daki %100 Futbol programında, Kasımpaşa - Fenerbahçe maçını yorumladı ve sarı lacivertli takımı eleştirdi.

  Kasımpaşa'nın galibiyete daha yakın olduğunu dile getiren Dilmen, "Bu maç sabaha kadar da sürse Fenerbahçe yenemezdi, en iyi ihtimal 1 puan alırdı. Kasımpaşa'nın çok tecrübeli bir kalecisi var. Genç bir kaleci olsa böyle olmazdı, tecrübesizliğine yenilirdi. Fenerbahçe'de ise tam tersiydi. Fenerbahçe'de iyi oynayan yoktu, hepsi vasattı." dedi.

  Fenerbahçe'nin Trabzonspor maçında da iyi oynamadığını belirten Rıdvan Dilmen, "Burada bir hata var. Marsilya'dan sonra Trabzon'da da aynı kadroyla çıkıyorsun. Çıkan oyuncular ciddi yatırımlar yapılanlar. Girenler ise Caner, Kuyt, Krasic. Sisteminiz aynı. İkinci yarı Aykut Hoca ne yaptı? İşler kötü gittiği zaman takımın yapısında değişiklik yapmak gerekir. Oyuna hakim değilsiniz, gol pozisyonunuz yok. Yobo çok kötüydü, kuvvetsiz hali de hiç çekilmiyor" şeklinde konuştu.

  "BEŞİKTAŞ'IN DAHA KARAKTERLİ..."

  Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den daha karakterli oyunculara sahip olduğunu söyleyen yorumcu, "Maç başlamadan önce sahada 11 kişi toplanıp konuşuyor ya bir gün aralarına girip bakıcam ne konuşuyorlar diye. Sanki "Arkadaşlar öyle koşmayalım ki, öyle vurdumduymaz oynayalım ki diyorlar". Ne yetenek var, ne fizik var ne de arzu var Fenerbahçe'de. Ayrıca Aykut Hoca da kötü yönetiyor takımı. Oyuncu karakteri de önemli. Beşiktaş'a bakınca oyun anlamında daha karakterli oyuncular var" diyerek hem Aykut Kocaman'ı hem de futbolcuları eleştirdi.

  ALEX'E DE DEĞİNDİ

  Alex de Souza hakkında da görüş belirten Dilmen, "Gidişat öyle ki oyuncular bu işten yırttı. Alex büyük oyuncu. Alex yine bir tweet attı 3 kulüple görüşüyorum diye. Bunu tweet arkadaşlarının bilmesi mi lazım? Teknik direktör güvensiz. Aynı takımla çıkayım diyor. Çıkmayacaksın hoca farklılıkları deneyeceksin" şeklinde konuştu.

  AYKUT KOCAMAN İSTİFA EDECEK Mİ?

  Aykut Hoca istifa eder mi? sorusuna ise, "Aykut Hoca bizim gibi değil yutkunan bir insandır. Ama belki Mönchengladbach maçına kadar buradayım sonrasını bilemem de diyebilir. Ki umarım böyle bir şey söylemez" dedi.
   


  Yazan: Kingmortall
 2. Aziz yıldirim ayar vermeyi unutmuş ridvana
   
 3. Bence artık aziz baskanda aykutta istifa etsin takıma faydadan çok zarar veriyorlar
   
 4. yok yok istifa etmesin böle iyi :ehe

  şaka bi yana aykut yanlış yapıyor bırak abicim başka takıma geç gene dönersin ilerde şuan herkesten nefret ettirdi kendini kendine de yazık... çok ii adam ama bu iş başka tahammül etmez kimse....
   
 5. Aslında kocaman istifa etmesin gerçekten :şeytan:


  Birde ridvan çok konusmus.
   
 6. bu kadar kaliteli ve genis bir kadro ancak bu kadar kotu yonetilebilinir ve oynatilir.
   
 7. doğru demişsin halit ama bence azizde yanlış yapıyor ben ne dersem o kafasında ama yakında taraftarıda karşısına alacak ama dünkü feneri izledim abicim takım yeniliyor koşan top isteyen adam yok utandım yaaaa.....
   
 8. Aziz Yıldırım istifa etmez Onun sayesinde Avrupada büyük bir klüp olduk
   
 9. Aziz yıldırım,aykut ve alex takımdan gitmeli
   
 10. Rıdvan bayağı cesur konuşuyor fenerbahçeye karşı sanırım aziz yıldırım bu aralar AYAR VERMEDİ.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 08:04