!!!KLAVYE SORUNU ÇÖZÜLMÜŞTÜR!!! Orjinal Nokia C6 RM-612 v20.0.043 Sorunsuz Hackli Türkçe(26.04.2011)

Sponsorlu Bağlantılar

darktravnoy

Üye
    Konu Sahibi
!!!KLAVYE SORUNU ÇÖZÜLMÜŞTÜR!!! Orjinal Nokia C6 RM-612 v20.0.043 Sorunsuz Hackli Türkçe(26.04.2011)
(26.04.2011) !!!SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR!!! FW'yi BAŞTAN DÜZENLEDİM (26.04.2011)

(26.04.2011) !!!SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR!!! FW'yi BAŞTAN DÜZENLEDİM
(26.04.2011)

SONUÇ OLARAK ORTAYA KOTUKOYLU'NUN BLACKSTAR isimli FW'si ILE Xtreme V3 By Aj Released FW'si Birleşimi Sorunsuz, Türkçe Dil desteği ve Qweryty klavyesi karakter sorunu olmayan Nokia C6-00 RM-612 v20.0.043 hacklenmiş FW'yi Oluşturdum :oke:

Düzenlediğim Dosyaları Rapidshare hesabıma upload edip şuanda telefonumda kurulu olduğu şekilde sizlere çok yakında sunacağım...

Ayrıca bu işlemi yapmakta kullandığım güncel programlar olan;

-Phoenix_Service_Software_2011_8_5_45529_CrcKed
https://rapidshare.com/files/459344640/Phoenix_Service_Software_2011_8_5_45529_Crckd.rar
-NFEstd v0.3 TR

-JAF v1.98.62 Setup + jaf_nok4models.ini + OGM JAF PKEY Emulator v5

Bunlarıda %100 Çalıştığına Emin olduğum için Aynı Konu İçinde Paylaşacağım İyi Günler...

:megafon: Sonunda Upload işlemi Tamamlandı :megafon:

Kurulum Sonrası Menü Görüntüsü (1e1 Aynı)

Nokia C6-00 RM-612 v20.0.043 Hackli Sorunsuz Türkçe

:sirit: :sirit:

Uyarı : Yazılım Nokia C6-00 Yazılımıdır Ported Falan Değildir

Kurulum Kısaca Anlatım :

Adım 1 :
Öncelikle Phoenix yazılımının pc de yüklü olması lazım çünkü FW rar içerisindeki bütün dosyaları C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM-612 şeklinde klasörün içerisine kopyalamanız gerekiyor

Adım 2 :
Bilgisayarınıza Jaf 1.98.62 kurulu olması gerek yukardaki jaf upload'ımda rar içerisinde neler nereye kopyalancak yazdım

Phoenix ve Jaf Kurulumu Formda bir çok konuda verilmiş resimli olarak anlatmama gerek yok linklerini bulursam yönlendirmesini yaparım

FW konusunda bilgilendirmek gerekirse konu başındada söylediğim gibi Blackstar by kotukoylu nün fw si ile xtreme v3 ün tüm özellikleri içerisinde mevcut rompatcher, killme vs vs vs İyi Çalışmalar By DaRKNoYaN

4ewa2getha

4ewa2getha

Üye
yazıyı silerken tek tek mi siliyor basılı tutunca bütün mesajı siliyormu

darktravnoy

Üye
    Konu Sahibi
Qwerty klavyeden bahsediyorsan backspace tuşuna tek tek basarsan harf harf siliyor basılı tutarsan daha hızlı şekilde orjinalde olduğu gibi siliyor... dokunmatik diyorsan oda aynı şekilde işliyor. biliyorsun nokia c6-00 ın pc de olduuğu gibi türkçe q klavyesi var pcde nasıl kullanıyorsan oda aynı işlilyor ctrl+a(Tümünü seç) ctrl+c(kopyala) ctrl+v(yapıştır) gibi özellikleri de telefonda mevcut...

----------Eklendi @ 01:15:34 ---------- Yazıldı @ 01:07:31 ----------

Şuanda dosyaların upload'ı ile uraşıyorum upload edildikçe ekliyorum linkleri... Ayrıca istediğini sorabilirsin şuan telefonda upload edeceğim yazılım yüklü. RM-612 v20.0.043 Yazılım ported değil orjinal c6-00 Rm-612 için hazırladım. 1e1 kullanıyorum merak ettiklerinizi cevaplarken telefonda deneyerek cevaplayabilirim...

4ewa2getha

4ewa2getha

Üye
ekran görüntüsüde olsaydı keşke

ozgur__52

Üye
slm bende bişe sormak istiyorum.. benm c6-00 (black) yurt dşndan geldi ve türkçe klavye yüklettim fakat tuşların yeri tam birbiryle tutmuyo. mesela parantez açiorum artı yapıo yada noktaya basıorum başka bişey gelio. bunu nasıl düzelte bilirim? bu işe yarar mı yada bana yardımcı olabilcek bi link atabilir misin? :allalla:

-starkiller-

-starkiller-

Üye
eğer orijinal istiyorsan navifirmden v20.0.042 Turkey black yazılımını indirip jaf ile kur yok hackli olsun diyosan bunu veya kotukoylunun paylaştığı yazılımı kur ben aralarında pek fark görmedim bu arada darktravnoy sağol kardeşim NFE çalışmadığı için cfw yapamıyordum en azından alternatiflerim arttı :D

CELİKERKENAN

CELİKERKENAN

Üye
:yuru

-efşan

-efşan

Üye
eline sağlık arkadaşım

darktravnoy

Üye
    Konu Sahibi

arkadaşım nasıl halletin sorunu dosyamı editledin yoksa v42' nin içeriğini v43' emi aktardın

----------Eklendi @ 02:40:48 ---------- Yazıldı @ 01:40:25 ----------

arkadaşım yazılımı şuan inceledim 42 içeriğini 43 ile değiştirmişsin ve dosyaları aynı şekilde aktarmışsın yani fazla bir emek yok bu fw de gereksiz dosyaları silmemişsin kötüköylü'nünkini ekleseydin sadece yazılıma diğerine gerek yoktu

----------Eklendi @ 02:44:11 ---------- Yazıldı @ 02:40:48 ----------

vesiyon
id=language
version=20.0.042.06.01
paket içeriğinden alıntıdır:oke:

keşke kardeş dediğin gibi sadece 42 içeriğini 43 aktarmak yeterli olsaydı onuda denemiştim. Ama denediğimde sonuç şu açılışta sistem hatası ve gps de sorunla karşılaştım. Eğerki birgün denemek istersen 42 yi 43 aktarmayı ozman demek istediğimi gözlerinle görürsün...

Ayrıca paket içeriği konusundada konunun başında belirttim BLACKSTAR isimli FW'si ILE Xtreme V3 By Aj Released FW'si Birleşimi.

bunu sadece mecbur kalanlar için yaptım hata ile orjinal 20.0.043 fw yi kuranlar servise götürmeden ne eski sürüme dönüş yapabiliyor nede başka türlü klavye sorunu çözemediler. daha önce konu açtım 7 hafta bekledim tık yok =) bende en son çağre olarak bunu yaptım tek seferde başaramasamda sonunda başarıya ulaştım ;) 1 gün uraşla öğrendim hepsini daha önceden fw parçalayıp birleştirmişliğim yada jaf veya diğer programlarından hbrim bile yoktu =) Azim ve sabır saygılar iyi günler =)

----------Eklendi @ 03:45:08 ---------- Yazıldı @ 03:43:58 ----------

----------Eklendi @ 03:46:42 ---------- Yazıldı @ 03:45:08 ----------

slm bende bişe sormak istiyorum.. benm c6-00 (black) yurt dşndan geldi ve türkçe klavye yüklettim fakat tuşların yeri tam birbiryle tutmuyo. mesela parantez açiorum artı yapıo yada noktaya basıorum başka bişey gelio. bunu nasıl düzelte bilirim? bu işe yarar mı yada bana yardımcı olabilcek bi link atabilir misin? :allalla:

evet kardeş bu fw işini görecektir. fakat sana tavsiyem şudur eğerki telefonun yazılımı 20.0.043 den eski ise bunu kullanma. çünkü şuanda nokia nın resmi güncellemesinde en yüksek sürüm 20.0.042 dir. Bu dosyaları sadece benim gibi hata yapıp navifirm yada exe olarak v20.0.043 euro alman sürümünü indiren kuran ve klavyesinde, Tr sinden sorun yaşayan arkadaşlar için editledim. Senin için en sağlıklı olanı en yüksek v20.0.042 bilgin olsun çünkü 43 ü kurduktan sonra tekrardan eskiye dönüş(downgrade yapamıyorsun bilgin olsun. ama bnim versiyon 043 diyorsam şuanda nette tek bulabilceğin fw bu. 042 yada altı ise kötüköylünün blackstar c6 sını kur daha iyi. kolay gelsin...

----------Eklendi @ 03:51:21 ---------- Yazıldı @ 03:46:42 ----------

eğer orijinal istiyorsan navifirmden v20.0.042 Turkey black yazılımını indirip jaf ile kur yok hackli olsun diyosan bunu veya kotukoylunun paylaştığı yazılımı kur ben aralarında pek fark görmedim bu arada darktravnoy sağol kardeşim NFE çalışmadığı için cfw yapamıyordum en azından alternatiflerim arttı :D

Malesef kardeş o dediğin v20.0.043 güncellemesi yapmış kişiler için geçerli olmuyor v20.0.042 yazılımı attığında telefon ölüyor açılmıyor. v20.0.043 benim upload ettiğim dosya dışında bi dosya klavye sorunu olmayan hacklenmiş türkçe bi Fw bulursan banada hber ver :evet:

malesef'te yok Yani biri daha iyisini yapana kadar en iyisi bu tek altarnatif... İnş birgün daha iyisini yapar da bizlerde inceleyip kullanma şansımız olur =) iyi günler...

-efşan

-efşan

Üye
arkadaşım sadece klavye için editlediğin dosyaları paylaşırmısın

ozgur__52

Üye
ewet benim yazılım v 20.0.042 ne yapmalıyım?? bu hackleri kurduğumda orjinallik daha geri dönüşmemek üzere gidio mu??

darktravnoy

Üye
    Konu Sahibi
ewet benim yazılım v 20.0.042 ne yapmalıyım?? bu hackleri kurduğumda orjinallik daha geri dönüşmemek üzere gidio mu??

Malesef ki evet o yüzden orjinal 20.0.043 sürümü yayınlanana kadar 042 sürümünde kalman daha akıllıca olur :evet:

-efşan

-efşan

Üye
sonunda bende başardım klavye sorunu nu ortadan kaldırarak yeni bir fw oluşturdum modifiye ve hack bana ait şuan kullanımda bakıyorum hata varmı diye eğer hatasızlığını tamamen kanıtlarsam ekleyeceğim foruma

menü mod ve dizayn bana aittir

darktravnoy

Üye
    Konu Sahibi
sonunda bende başardım klavye sorunu nu ortadan kaldırarak yeni bir fw oluşturdum modifiye ve hack bana ait şuan kullanımda bakıyorum hata varmı diye eğer hatasızlığını tamamen kanıtlarsam ekleyeceğim foruma

menü mod ve dizayn bana aittir

Süpersin cengiz kardeş ne diyebilirim ki merakla fw nin hatasız olup upload edilmesini bekliyorum. Konuyu açarsan linkini pm den paylaşırmısın? teşekürler...

mecitkural

Üye
ben bu fw yi ykledim ama gene aynı????

Üst Alt