Klavye animasyonu hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi
Klavye animasyonu hakkında
Arkadaşlar mesajlarda sohbette klavyeyi açtığım zaman animasyon üstündeki bara sanki takılıyormuş gibi takıla takıla ileri geri açılıyor.bunu düzeltmenin bi yolu var mı acaba sizde de böyle mi? :)

Seglopsi

Seglopsi

Üye
pat diye cikiyor bende bir.sorun yok ama? qtweak'la mod felan yaptiysan ondan olabilir mi?

fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi
pat diye cikiyor bende bir.sorun yok ama? qtweak'la mod felan yaptiysan ondan olabilir mi?

Yok teli aldığımdan beri böyle flash attıktan sonrada değişmedi hiç.Mesela sohbetde facebook tan sohbet ediyorum.Baloncukların altındaki satıra(klavyeyi açan yere) basınca böyle garip bi grafik bugu oluyor.Ya da bana öyle geliyor bilmiyorum.:d:Hızlı oluyor ama farkediliyor.Belki bi fixi falan vardır?

pRime.

pRime.

Üye
o dediğin şey bazen bende de oluyor ama sadece belirli yerlerde. Çoğu uygulamada sorunsuz olarak fırlıyor klavye. :D klavye düzgün çalışıyorsa sorun yok. :ehe

fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi
o dediğin şey bazen bende de oluyor ama sadece belirli yerlerde. Çoğu uygulamada sorunsuz olarak fırlıyor klavye. :D klavye düzgün çalışıyorsa sorun yok. :ehe

evet nerdeyse tüm uygulamalarda sorunsuz ama sohbette böyle bişey var, ilginç. :d:

Üst Alt