Kızların istekleri hiç bitmez :)

Sponsorlu Bağlantılar

morlazer

Üye
    Konu Sahibi
Kızların istekleri hiç bitmez :)
Sizin ilişkinizde hediyeyi sürekli kim alıyor? Kız mı yoksa erkek tarafı mı? :)

KD1907

KD1907

Üye
Kız arkadaşım olucakta hediye almıcam......

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
zombaka

zombaka

Üye
kız arkadaşım olmadığı için 0 sıkıntı

mimaran

mimaran

Üye
Kılıbık olup ayda bir hediye almakta fayda var özellikle iş yerine çiçek göndermek her zaman faydalıdır çünkü hem gururu okşanır hem mutlu olur hemde mutlu eder.Kadın ne kadar mutlu olursa erkeği mutlu eder kadın ne kadar mutsuz olursa seni de o kadar mutsuz eder.:))

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Vala kilibik degilim. Ama nedense hediye alip sevindirmek cok hsuma gdio

mimaran

mimaran

Üye
Kılıbık işin espri boyutuydu ama söylemek istediğim de aynı fikirdeyiz.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Vala kilibik milibik olurum bende sncta sevdginin mutlu oldgunu bilmek insani daha mutlu ediyor mimaran kardesim :)

mimaran

mimaran

Üye
Vala kilibik milibik olurum bende sncta sevdginin mutlu oldgunu bilmek insani daha mutlu ediyor mimaran kardesim :)

Aynen hocam mutlu oldukça mutlu ediyorlar ama Allah göstermesin bir an mutsuz ettin mi tamamdır günlerini zehir ediyorlar bize düşen onları mutlu edip bizi mutlu etmelerini izlemek.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Harfiyen katiliyorum en kucuk hatada herseyi unutuyolar

mimaran

mimaran

Üye
Aynen ufacık tartışma sonrası 2-3gününü zehir ediyorlar telefonda soğuk ses tonu hiç çekilmez oluyor ama mutlu oldular mi tamamdir insanı dünya mutlusu yapıyorlar.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Napalim gulu sven dikenine katlanir demi

mimaran

mimaran

Üye
Aynen hocam mutlu olmanın çözümü bu o yüzden diken falan hissedilmiyor .Aman hocam mutlu olsunlar mutlu olalım yeter bana o zaman dünyalar benim .

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Aynen mutlulugunuz daim olsun kardesim ins ne deyim

• Beğen
Tepkiler: mimaran
nokia_belle

nokia_belle

Üye
Genel de ihtiyaclari oldugunda,onlarla ilgili,süpriz yapıyorum ama manevi degeri olan birseyi cok az yapiyorum ki,fazla yaparsam tadi kacar diye bazi yönlerden farkliliklar yapmaya calisiyorum

Üst Alt