kıza nasıl açılırım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wutcos

Üye
    Konu Sahibi
kıza nasıl açılırım
konu kilit

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Arkadaş liseye geçen herkesin ilki işi bir kıza aşık olmak ve nasıl teklif edeceğini düşünmek olmuş bu aralar :) bak forumda buna benzer bir ton konu açıldı onları oku derdine derman olacak
tır :) :) Hadi kolay gelsin.. İlk işin liseyi adam akıllı okumak ve bitirp güzel bir üni. Ve fakülteye yerleşip hayatını kurtarmak yoksa bu lisedeki aşk meşk işleri çok boş ve geçici heves verdiğin zamana ve verdiğin emeğe yazık ..bunları lise bittiğinde daha da iyi anlarsın ama geç olur ..şimdiden dikkat bence...

larten123

larten123

Üye
Herkes açılmaya uğraşıyor arkadaş liseyi bitirin hedefinize ulaşmaya çalışın zamanı gelince aşk sizi bulur ya da siz onu:oke:

furkan5800

furkan5800

Üye
seviyosan git konus panpa

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
Lisede aşık olursan sadece üzülürsün. lşimdiki bazı liseli kızların işleri güçleri alay etmek. aşk flan yalan. liseyi bitirince zaten doğru kişi seni bulur veya sen bulursun doğru kişiyi :) :)

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Okurken fonda acıklı bi müzik vardı nerdeyse ağlayacaktım :D
Hep söylerim. Arkadaşım bu işler boş işler bırak yaa koyver gitsin. Kafan rahat eder :D

wutcos

Üye
    Konu Sahibi
konu kilit

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bari lise 1'de yapmayın sonra diyorlarki 9. sınıfta çok kalan oluyor sorun burda işte gerçi gençlerinde suçu yok bence eğitim sistemi yanlış lise 1 ergenliğin doruk noktası denebilir kızlar güzelleşmeye kendine bakmaya başlamış erkeklerinde en ergen zamanları yanlış anlama ama tabi etrafında o kadar kız görünce afallıyor illa biri gözüne takılıyor gözüne :)

wutcos

Üye
    Konu Sahibi
konu kilit

murataltn

Üye
Arkadaşlar benim hoşlandığım kız bir üst sınıftan.Kızla bazen tenefüslerde göz göze geliyoruz.Lisede sadece r ve m sınıfları var.Yani okul küçük.Bu sayede onunla sık sık karşılaşıyoruz.Ne yapmam lazım?

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

Mufche

Mufche

Üye
öncelikle şunu söyliyim hemen pat diye seviorum deme , biraz muhabbet et sonradan yavaş yavaş açıl.

kerem28yuksel

Üye
Lisede aşık olursan sadece üzülürsün. lşimdiki bazı liseli kızların işleri güçleri alay etmek. aşk flan yalan. liseyi bitirince zaten doğru kişi seni bulur veya sen bulursun doğru kişiyi :) :)

aynen

- - - Eklendi - - -

semihguney

semihguney

Üye

lise bitti hâlâ bulamadim o kişiyi arkadaş , ya da o beni bulamadı bilmiyorum ama varya o kişiyi bulunca ağzını burnunu yamultcam beni bekletiyor yaa . Neyse çok sinirlendim ben kaçar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt