Kız Tavlama Replikleri !..

Sponsorlu Bağlantılar

ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
    Konu Sahibi

Danimarka'nın günlük tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet kadınların ve erkeklerin hemen teslim olacakları tavlama repliklerini yayınladı. Gazetenin internet sitesinde yapılan oylamanın sonunda, en iyi "giriş cümleleri" belirlendi. 40 bin kişinin katıldığı yarışmada en beğenilen tavlama repliği, "Telefon rehberi yazmaktayım. Senin de numaranı alabilir miyim?" oldu. Danimarkalı kadınların üçüncü, erkeklerin ikinci sıraya yerleştirdikleri replik ise: "İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa biraz daha dolanayım mı etrafında?" oldu. Oylama ayrı yapıldı ama liste her iki cins için de hemen hemen aynı sıralamayla belirlendi.
Bir telefon rehberi yazmaktayım, senin de numaranı alabilir miyim?
* İlk görüşte aşka inanır mısın, yoksa etrafında bir kaç tur daha atayım mı?
* Kellogs Frosti mi yiyorsun, içimdeki kaplanı uyandırdın.
* İşte ben geldim, diğer iki dileğin nedir?
* Büyülü bir kol saati aldım, üzerinde iç çamaşırın olmadığını söylüyor, (...) pardon saati 1 saat ileri almışım?
* Eve gidip sevişelim mi, yoksa içkini bitirinceye kadar bekleyelim mi?
* Yeterince çekici miyim, yoksa biraz daha içecek misin?
* Ayakkabıların çok güzelmiş, sevişelim mi?
Yukarıda görmüş olduğunuz erkeklerin kadınlara yaklaşma yöntemlerine dair yapılan bu rehber, oldukça ilgi gördü. Dilek Önder bu konuya parmak bastı;
Siz de okumuşsunuzdur...

“Kız tavlama replikleri” diye bir haber çıkmıştı. Geçen hafta galiba...

Atladım zannedenler özür dilesin.

Şimdi... 8 replik var. En iyi “giriş cümleleri” belirlenmiş.

Danimarka’da belirlenmiş ama olsun...

40 bin kişinin katıldığı yarışmada en beğenilen tavlama repliği, “Telefon rehberi yazmaktayım. Senin de numaranı alabilir miyim?” olmuş. Kadınların üçüncü, erkeklerin ikinci sıraya yerleştirdikleri replik ise: “İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa biraz daha dolanayım mı etrafında?”

Herkesin repliği kendine...

Ben şöyle bir oyun oynayalım diyorum.

Bu repliklere kızların vereceği cevapları da biz bulalım.

Ama iki türlüsünü de...

Yani kız niyetliyse ne cevap verir, niyetsizse ne der...

Önce, “Kızın niyeti yoksa”yla başlayalım. Yani adamın hiç şansı yok, bunu bilmiyor ve sevimli sevimli kıza yaklaşıp kendince en tuttuğu giriş repliğini söylüyor...

Çok emin ya kendinden...

- Bir telefon rehberi yazmaktayım, senin de numaranı alabilir miyim?

- Ben de tam ‘keşke rehber yazan birine rastlasam da versem kalbimi’ diye düşünüyordum! IQ numaramı versem, toz olmana yeter mi?

- İlk görüşte aşka inanır mısın, yoksa etrafında birkaç tur daha atayım mı?

- Sen turlamaya başla, ben geliyorum. Ama geç gelirim!!!

- Kellos Frosti mi yiyorsun, içimdeki kaplanı uyandırdın da?

- Kellos Frosti derken bende ağlama isteği yaratıyorsun. İçimdeki uyuzu uyandırdın da...

- İşte ben geldim, diğer iki dileğin nedir?

- Senin akıllı ve yakışıklı birisine dönüşmen... Aslında düşündüm de, seninle olmak için 2 dilek yetmez ama kollarımdan zorla tutacak iki kişiyle belki!!

- Büyülü bir kol saati aldım, üzerinde iç çamaşırın olmadığını söylüyor... Pardon saati 1 saat ileri almışım.

- Yaz saati uygulamasından haberin yok herhalde... O saati de sahibine ver. Bak, arkanda..

- Evet gidip sevişelim mi yoksa içkini bitirinceye kadar bekleyelim mi?

- Ben bekleyeyim, sen de eve gidip seviş. Birini bulursan tabii...

- Yeterince çekici miyim, yoksa biraz daha içecek misin?

- Peki sence ben yeterince seçici değil miyim? Yoksa biraz daha içip sana “Salak mısın yoksa kendini sevimli mi sanıyorsun?” mu diyeyim?

- Ayakkabıların çok güzelmiş, sevişelim mi?

- Buna da “Hayır” demek çok zor ama...

Ya, diyorum ki burada kadının niyeti olsa!!!

Adam da hoş olsa!!!

Hayat bayram olsa!!!

• Beğen
Tepkiler: kol@j

POWER

POWER

Üye
"* İlk görüşte aşka inanır mısın, yoksa etrafında bir kaç tur daha atayım mı?"

Bu güzel ama gerisi berbat ve bi o kadarda iğrenç!

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Karşık Saçma Bişe Ama Ginede Saol