Kitap bastırmak

Sponsorlu Bağlantılar

bigbeyin

bigbeyin

Üye
    Konu Sahibi
Kitap bastırmak
Herkeze selamlar ben murat 5 aydır uğraşarak bir gerilim-macera romanı yazdım ama nasıl bastıra bilirim bilmiyorum yardım ederseniz çok memnun olurum

şimdiden teşekkürler

bigbeyin

bigbeyin

Üye
    Konu Sahibi
Herkeze selamlar ben murat 5 aydır uğraşarak bir gerilim-macera romanı yazdım ama nasıl bastıra bilirim bilmiyorum yardım ederseniz çok memnun olurum

şimdiden teşekkürler

bigbeyin

bigbeyin

Üye
    Konu Sahibi

şimdiden teşekkürler

tarxhn

tarxhn

Üye
kendin için mi yoksa ticari amaç için mi bastıracaksın. ona göre fikrimi söyleyebilirm

anılbaran

anılbaran

Üye
Yayınevlerine başvurucan internet üzerinden araştır .Bende kendi adıma araştırıyorum fiyat bilgisi sordum bakalım bende bekliyorum.Ekitaptescil de 144 sayfa 100 adet 1550 TL .160 sayfa2000 adet 2850 TL.Tabi ben kendim iletişim yayınlarını düşünüyorum .Oradan mail bekliyorum bakalım

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
bir yayıneviyle iletişime geç

bigbeyin

bigbeyin

Üye
    Konu Sahibi
Yayınevlerine başvurucan internet üzerinden araştır .Bende kendi adıma araştırıyorum fiyat bilgisi sordum bakalım bende bekliyorum.Ekitaptescil de 144 sayfa 100 adet 1550 TL .160 sayfa2000 adet 2850 TL.Tabi ben kendim iletişim yayınlarını düşünüyorum .Oradan mail bekliyorum bakalım

Hiç araştirdınmı yayın evlerini bide araştirdıysan detaylı anlatirmısın kitabı ticari amaçla nasıl kullana bilirim ????? 0.o

Üst Alt