Kişilik analizi yapıyorum gelin

Sponsorlu Bağlantılar

Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
Kişilik analizi yapıyorum gelin
Soru şu: Gece saat 3'te hırsız kapıyı zorluyor, ne yaparsınız?

A) Alır bıçağı saplarım
B) İçeriden sesler çıkartırım
C) Babamı uyandırırım
D) Benim uykum derin ben uyurum duymam

Analiz:

A şıkkını seçiyorsanız: Aceleci birisiniz. Olayları analiz etme yetiniz yok denecek kadar az. Hemen sonuca varmak istiyorsunuz. Bu durum kimi zaman işinize yarayabilir ama genel olarak sizi zor duruma sokar.

B şıkkını seçiyorsanız: Karşı tarafı gücünüzle değil de, akıl oyunlarıyla alt etmeyi tercih ediyorsunuz. Analiz yetiniz orta seviyede gelişmiştir. Genel olarak işe yarar, fakat karşı tarafın gücü tarafında çaresiz de kalabilirsiniz.

C şıkkını seçiyorsanız: Hem kendi aklınızı, hem de ortağınızın aklını kullanarak 2 kat güç sağlıyorsunuz ve rakibi kolayca alt edebiliyorsunuz. Rakibin gözüne çok görünmek her zaman işe yaramaktadır.

D şıkkını seçiyorsanız: Dünyanın en umursamaz insanısınız. İlk başta her şeyin lehinize işlediğini zannedersiniz fakat her zaman kaybeden olursunuz. Hayatı bir oyun zannediyorsunuz fakat maalesef öyle değil.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
"A şıkkını seçiyorsanız: Aceleci birisiniz. Olayları analiz etme yetiniz yok denecek kadar az. Hemen sonuca varmak istiyorsunuz. Bu durum kimi zaman işinize yarayabilir ama genel olarak sizi zor duruma sokar."

Ne yapacam adamla rakı balık mı yapayım ?

Aslında bıçak falan almam. Cinayetten suçlu durumuna mı düşeyim durduk yere alırım elime sopayı kafasına indirip bayıltırım sonra polise götürürüm.

• Beğen
Tepkiler: FastAsHeLL, Nextman ve Baydırman
Metin MF

Metin MF

Üye
    Konu Sahibi
"A şıkkını seçiyorsanız: Aceleci birisiniz. Olayları analiz etme yetiniz yok denecek kadar az. Hemen sonuca varmak istiyorsunuz. Bu durum kimi zaman işinize yarayabilir ama genel olarak sizi zor duruma sokar."

Ne yapacam adamla rakı balık mı yapayım ?

Aslında bıçak falan almam. Cinayetten suçlu durumuna mı düşeyim durduk yere alırım elime sopayı kafasına indirip bayıltırım sonra polise götürürüm.

Rakı balık :D

Hemen buna da bi' analiz: Yapacağınız davranışların getireceği sonuçları da düşünen birisiniz. Olayları çözümleme(analiz) gücünüz oldukça yüksek.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Uykumun derin olması benim suçum mu :ehe

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Metin en son hangi kitabı okudun sen bakalım :hmmm :)

• Beğen
Tepkiler: Metin MF ve Alo_Azrail

oktyru

Üye
Analiz edilemeyecek bir kişiliğim var demek ki [emoji1]

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Pompalının ağzına mermiyi sürmek ? :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
SHS

SHS

Üye
Kapıyı açardım, çalcak bişey yok :ehe

Baydırman

Baydırman

Moderator
b)

Silinen Üye 2502581

Silinen Üye 2502581

Kapalı Hesap
e şıkkı odamdan demir beyzbol sopasını alır adamı bayıltana kadar döverdim sonrada odama çeker polisi arardım ve adamın yatak odamda bana saldırdığını ve kendimi savunduğumu söylerdim bu şekilde adam benim üstümde herhangi bir şikayette bulunamazdı :)

Baydırman

Baydırman

Moderator
D de fena değil ya :ehe

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
B) tabii ki

Baydırman

Baydırman

Moderator
:hmmm