Kısık Bildirim sesleri

Sponsorlu Bağlantılar

tayfn1907

tayfn1907

Üye
    Konu Sahibi
Kısık Bildirim sesleri
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 7-8 aydır Lumia 1020 kullanmaktayım garip bir sorunum var şöyle'ki telefonun gerek arama geldiğindeki bildirim sesi mesaj sesi ve alarm bildirim sesi çok düşük seviyede işin garip tarafı zil sesi seçerken oldukça iyi çıkan ses gelin görünki zil sesini seçip uygulamaya geldiğinde olması gerekenden en az yarısı kadar çıkıyor ne yaptıysam çözemedim bu durum hakkında bilgisi olan varmı Denim yüklü şuan cihazda.

bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
Bu konunun lumia larla ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorum.
Sadece bu yüzden sistemin belirlediği zil seslerini değil de, seçtiğim bazı müziklerden zil sesi yapıyorum.
Umarım windows 10 mobile ile bu sorun da halledilir.
windows 10 Şimdilik "Zil Sesi Yaratıcısı" isimli windows uygulaması var, onun yardımı ile volumu yüksek müziklerden zil sesi oluşturarak kullanabilirsiniz.

bahtsiz htc

Üye
telefonu mühendis modunda açıp yüklenen ses lerin ayarını 5 ten 10 a getir.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Birisi aradığında oldukça yüksek ses çıkıyor bence ama özellikle girip zil sesini açınca ses az çıkıyor.
telefonu mühendis modunda açıp yüklenen ses lerin ayarını 5 ten 10 a getir.
YORUM YAZMADAN ÖNCE NEREYE YARDIĞINA DİKKAT ET !!!

• Beğen
Tepkiler: bozkirdangelen

bahtsiz htc

Üye
Kusura bakma. Biraz önce yazdığım yorumun ilk harfini küçük yazdım.

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kusura bakma. Biraz önce yazdığım yorumun ilk harfini küçük yazdım.

Mühendis modu filan diyorsun Windowsta öyle şeyler yok kardeşim. Yorum yazarken konunun nerde açıldığına dikkat etmen gerek

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Evet özellikle skype aramaları neredeyse telefon çalmıyor biraz uzaktaysan duyulmuyor bile

bahtsiz htc

Üye
skypeden aramasın viber kullan. daha iyi

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Üç beş gündür benim de alarm sesi çok kısık çalıyor.

tayfn1907

tayfn1907

Üye
    Konu Sahibi
Ben telefonu ilk aldığımdan beri durum aynı arkadaşlar herşeyi anlıyorum fakat asıl garip olan ayarlayacağım zil sesini seçerken oldukça iyi bir biçimde çıkan ses uygulamaya geçince sönüyor çok garip bir durum :allalla:

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin

Üst Alt