Kısaltma Servisli Konu Açmak Hakkında Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
    Konu Sahibi
Kısaltma Servisli Konu Açmak Hakkında Yardım
Merhaba arkadaşlar ben bu gün bir konu açmak istedim baya bi link ekledim konuya ve kullandığım link kısaltma servisi tr5.in sakıncalı bir site değil sadece linke yönlendirilmek için 2 kere tıklama yapmak gerekiyor ve herhangi bir otomatik download falan da yok ama konum daha yayınlanmadan silindi şimdi sorduğum soru şu bu link kısaltma servisini başka konularda yardımcı olmak amacıyla kullansam bir sorun olur mu ve de konu açarken google ın kısaltma servisi ile bu servisi kullansam bir sıkıntı çıkar mı ? şimdiden cevap veren herkeze teşekkürler

Yönetici tarafından düzenlendi:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Kazanç linkleri sitemizde yasak linkler ücretsiz olmalı konularda bu nedenle bilgi verilerek silinir.

• Beğen
Tepkiler: SHS, Bahadir_fb, ghstr ve 1 kişi daha
Ozan

Ozan

Admin
Kısaltma linklerini neden yasakladığımızı da belirtmeden geçmeyelim, kısaltma servisi sunan websiteleri zamanla ortadan kaybolabilir, kapatılabilir veya yasaklanabilir. Kısaltma servisi kapandığında ise hala geçerli olabilecek linkte paylaşımlara üyeler ulaşamaz ve bu da kirliliğe sebep verecektir. Mümkün oldukça, direkt link paylaşımı sunmaya bu yüzden gayret ediyoruz. Araya kısaltma servisleri vs koymak yolu ve muhtemel engelleri uzatıyor.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt