Kısa Bir Hikaye(Ağlıyacaksınız,Okumalısınız)

Sponsorlu Bağlantılar

d€rVish

d€rVish

Üye
Kısa Bir Hikaye(Ağlıyacaksınız,Okumalısınız)
18 Ekim 1999

Bugün okulun başlangıcının 30. günü ve gerçektende bir kıza aşık oldum.O kadar güzelki beni baştan çıkardığı söylenebilir

20 Ekim 1999

Bugün ona çıkma teklifi ediceğim ve inşallah kabul eder etmesede sağlık olsun arkadaş kalalım derim

27 Ekim 1999

Çıkma teklifimi kabul etmese bile en azında arkadaşça sinemalara felan gidebiliyoruz bir kızla arkadaş olmak ne güzel bir duygu

18 Kasım 1999

Olamaz birini seviyor ve çıkıyorlar ve artık benle hiç takılmıyor benim için hayat bitti sanırım

3 Aralık 1999

Günler ne çabuk geçiyor 1 milenyum yıl daha atlayacağız ne güzel son günlerim ama çiçeğim olan o kız hala o erkekle takılıyor

7 Ocak 2000

Evet o güzelim çiçeği şimdi toprağa veriyorum.Kansermiş ama bana hiç bahsetmedi.İyi bir yakınımızı kaybetmek çok kötü bir duygu.

23 Ağustos 2000

O gün bodrumdaki yazlık evimde bir kahve içiyordum ve bir anda bir kapı çaldı ve bir postacı bana bir mektup verdi.

Mektupta:

Seni ne kadar çok sevdğimi anlatamam ama malesef başkasıyla ilişki durumum var ama ben istemiyorum annem istiyor sonrada evlenecekmişiz felan çok kötü bir his var içimde.Bu arada ben kanserim çok fazla zamanım kalmadı ama bence seninle olmak bir hayata bedel.

Bunu okuyunca sana gelceğimi anladım.

Bu hikaye Mehmet Dağlıca adlı şahısın başından geçmiştir ve ben onun kardeşiyim ve bazı yerlere bu hikayeyi yazıyorum,yazıyorum ki insan bilinçlendirilip kendini herşeye hazırlamalıdır.

Not:Mehmet Dağlıca 24 Ağustos 2000 günü bodrumdaki yazlık evinde ölü bulunmuştur.İntihar zannediliyor.

Üst Alt