Kısa Bilgi ve Kısa Not Tutma Uygulaması


bozkirdangelen

bozkirdangelen

Üye
    Konu Sahibi


AÇIKLAMA
Günlük hayatımızda zamanı geldiğinde kullanmak üzere küçük kağıtlara notlar, kısa bilgiler yazarak, çantamızda, ceplerimizde ve cüzdanımızda saklarız.

Bu uygulama tüm bu kağıtlara, notlara son vererek, hayatımızı kolaylaştırıyor, bu kısa ve küçük bilgileri, notlarımızı telefonumuzda saklayarak, her an elimizin altında kolayca onlara ulaşmamızı sağlıyor.

Uygulamanın Live Tile özelliği bulunmaktadır. Uygulamayı her çalıştırılışında canlı kutucuğa günlük hayatınızda lazım olacak özlü sözler ile pratik bilgiler yazılmaktadır.
Uygulamada bilgi notlarınız liste şeklinde görülmekte, listede dokunduğunuz bilgi notu ayrıntılı olarak gelmektedir.

İstenilirse bilgi notlarının görülmesi şifre istenmesi zorunlu hale getirilebilir.
-Uygulama Ücretlidir.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt