Kısa Aşk Sözleri Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Kısa Aşk Sözleri Facebook
Facebook Kısa Aşk Sözleri

Kalbimde üç çiçek yetiştirdim sevmek, sevilmek, beklemek sen bunların ikisini kopardın bana kalan beklemek…

Yağmurun toprağa kavuşması gibi… Bir toz kalkar yüreğimden, aşkınla yıkanırım…

Zannetme ki gözlerim sana baktıkça bıkacak, ölsem de ruhum seninle kalacak, kapanırsa gözlerim senden önce bu hayata, inan ki son sözüm seni seviyorum olacak…

Günü gece olsun diye yaşıyorum, çünkü gece hayallerime geliyorsun, seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, hayallerimde ve kalbimdesin, terk edip gitmiş olsan da, unutsan da, unutmayacağım…

Günden güne yok olmaktayım Bütün ışıkları attım bir kenara anlamıyor musun? Gökyüzü güneş olsa da sensiz yine karanlıktayımSeni seviyorum Gözlerime bakabilir misin?…

Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek Seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevgi demek

Hiç bir sevap mutlu etmedi beni, seninle girdiğim günahlar kadar..

Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar özelsin

Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen, o da sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur…

Dünyada 2 renk gül olsun, biri kırmızı diğeri beyaz Sen beni unutursan kırmızılar solsun, ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun

Ne zaman çalınsa kalbimderler ki bir arkadaşa bakıpta çıkacaktık

Sen Tanrıya dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin Sen gözümden süzülen yas, tek düşüncem, hasretimsin Sen yasadigim ömür, en güzel günlerimsin

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, çekici ve güzelsin, ama aranızda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin

Hayat bir oyunsa bende yönetmenim, istediğime rol istediğime yol veririm

Aklım unut diyor ama kalbim sonsuza kadar seninim diyor

Sevmek kadar sevilmekte bir acının yara bandıdır.[/B]

Bütün aşklar okyanusa benzer, görmesende sonunun olduğunu bilirsin.

Gökyüzü güneş olsa sensiz karanlıktayım

Acı çekmek özgürlükse özgürüz ikimizde

Gülerek kaybettiklerini ağlayarak kazanamazsın.

Herkesin havasını attığı yerde benim rüzgarım eser.

Tesadüften doğduk mecburen yaşıyoruz

Kimine Göre Kralım Kimine Göre Yalanım Herkes Rahat Olsun Ben Adamına Göre ADAMIM

Sevmeyi bilmiyorsan taşıma o yüreği

Yaşamak buysa üstü kalsın

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız çiziyorum. Seni ne kadar mı özledim? Artık kalbimde bir gökyüzüm var. Çünkü seni seviyorum.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düşünüyorum aşık olmanın rezilliğini inan yanındayken çekiyorum en çok hasretini!!

Yıllardır sevgimin öyle çok muhafızı ve öyle çok düşmanı oldu ki inan ben seninle onları aştım. Ve inan ki seni seviyor olmak bile büyük bir nimet benim için

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, Ben de yazmak isterim adımı defalarca Dudaklarımla dudaklarına..

En güzel deniz gidilmemiş olandır,en güzel çocuk daha büyümedi, en güzel günlerim seninledir ve sana söylemek istediğim en güzel söz daha söylenmemiş olandır: Seni Seviyorum...

Bir ilk gibi yaşayacağım içimde,kalan son sevgi parçasını seninle, sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde...

Aşk, imkansız birçok şeyi mümkün kılar.

Güzel olan sevgili değildir, sevgili olan güzeldir.

Dal rüzgarı affetse bile, dal kırılmış bir kere.

yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz…

Ne zaman dağlar sahili, mehtap geceyi dünya dönmeyi unutursa, bende seni o zaman unutacağım… -Yüreğime bir türlü o gitti diyemiyorum.

Ben senin beni sevme ihtimalini sevdim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt