Kirmizi Yollar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
    Konu Sahibi
Kirmizi Yollar
Yaa arkadaşlar 2-3 gündür düşünüyorum.Bu hükümetin başta üsküdar belediyesi olmak üzere başlattığı kısaca ismi İÇKİ YASAK projesi...Yaa nedir bu allah aşkına bu manyaklar ne yapmaya çalışıyor??sorarım size..Akılları sıra burayı Arabistan a çevirecekler...Hayır anlamıyorum bu nasıl bir zihniyettir??Düşündükçe içim içimi yiyor ülke elden gidiyor ama biz hiç birşey yapamıyoruz..Arkadaşlar lütfen arada bir etrafınıza bakın ULU ÖNDER ATATÜRK'ÜN KURDUĞU BU DEVLET KİMLERİN ELİNDE BİR BAKIN BAKALIM...Tayyip Erdoğan Geçen yine bir gaflette bulundu Neymiş DİN ULEMASI KARAR VERİRMİŞ...ULAN O KİM ??? SENİN YARGICIN HAKİMİN YOKMU???HADİ YOK DİYELİM REJİM SİSTEMİ CUMHURİYET OLAN BİR ÜLKEDE DİN VE DEVLET İŞLERİNİN AYRI OLDUĞU BİR ÜLKEDE BU İŞ DİN ULEMASINA MI DÜŞTÜ??Farkındaysanız Asker de sindi ??Niye ?? Bi DÜŞÜNÜN BAKALIM??

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yorum ve görüşleri saygılı ve seviyeli biçimde yaparsak hepimizin yararına olur.

Konu hakkında söyleyeceğim:

Bu değişiklikleri sadece AKP istiyor, diğer partilerin görüşlerine aldırış etmiyorlar. Kısacası ülkeyi imparatorluk sistemi gibi tek koldan yönetmek istiyorlar. Ama bu saçmalıkların hepsi önümüzdeki seçim sonrası ortadan kalkacaktır.

climax

Üye
bu forumda siyasi konular pek başarılı tartışılamıyor malesef..şimdi yine bi kaç sert yorum ve cevap yazılacak..ve birisi de gelip 'kapatıyorum konuyu' diyecek..yani işin sonu belli

DefectoR

<div class='quotetop'>(climax &#064; Dec 13 2005, 10&#58;02 AM) [post=226355]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
bu forumda siyasi konular pek başarılı tartışılamıyor malesef..şimdi yine bi kaç sert yorum ve cevap yazılacak..ve birisi de gelip &#39;kapatıyorum konuyu&#39; diyecek..yani işin sonu belli
[/b][/quote]
maalesef standart durumlar ben yine konu siyasi içerikli olduğu için kuralları uygulamak zorundayım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt