Kinoni EpocCam Pro v1.01(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kinoni EpocCam Pro v1.01(0) Symbian^3 Signed

Yeni sürüm HD destekli! EpocCam Pro telefonunuzu yüksek kaliteli webcame dönüştürür. Skype, MSN Live Messenger, YouTube ve diğer birçok uygulamayla uyumludur. Gereksinimleri Microsoft Windows XP veya daha üstü çalışan işletim sistemli(64-Bit destekli) bir bilgisayardır. Not: Telefonunuzu PC/Laptop'a bağlarken Ovi Suite Modunda bağlayınız.

Desteklediği Çözünürlükler:
*320x240 *352x288 *640x480 *720x480 *720x576 *HD720p

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: rumeysa_yunus, mcht5546, dreamwalker1979 ve 3 diğerleri

sh0ck

sh0ck

Üye
Teşekkürler. 720p Desteklemesi harika.

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
desteklese ne farkeder bn pc oynatmıyor ki :D :D :D

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler

najanaja

najanaja

Üye
teşekkürler fakat bu sabit 640 X480 hiç bi ayarı yok nasıl 720p yapacaz bunu?

najanaja

najanaja

Üye
yenile tuşuna basarsan çözünürlük değişiyor....

maalesef bende mi sorun war acaba kamera açıkken yenile basılamaz durumda oluyor stop yapıyorum yenileye basıyorum nafile hep 640 X480 sorun nerde acaba arkadaş 64 bit demiş benim ki vista ultimate 32 bit bi alakası olcanı düşünmüyorum sonuçta çalışıyor ama farkedermi acaba?

erkanksdmr

Üye
arkadaslar bi türlü msn de seçemedim,msn acıkken cam ıkonun tıklayıp epoccam ı secıyorum ama gecmıyor bı turlu laptopun kamerasında sureklı

erkanksdmr

Üye
Aynı sorunu bende yaşıyorum msnde bir türlü kullanamadım cam seçiminden seçiyorum ama onu seçmiyor laptop kamerasında kalıyor hep

Dodanli

Üye
bende görüntü gelmedi bile :(

tavbiy

tavbiy

Üye
arkdaslar güzel paylasım ama sorun bende de aynı bir türlü görüntü alamadım alamıyorum....
720p hd yi gectim bırak normal baglantı bile kuramıyorum... sizlerde nasıl bilmiyorum tabi tel N8 olmuyor

behtin

Üye
Kablosuz değil ki bu şey. 5800 ın kablosuda 10cm bişey.

Turan

Turan

Üye
denedim çalışıyor :D

Üst Alt