Kingdoms of Lords oyunu hakkında(Lütfen Bakın...)

Sponsorlu Bağlantılar

warriorname

warriorname

Üye
    Konu Sahibi
Kingdoms of Lords oyunu hakkında(Lütfen Bakın...)
Oyunu biliyorsunuz heralde...Bir şeyler ekmek için sırayla ortaya tarla koydum 4-5 taneden sonra bıraktım.Şunları yükseltelim artık dedim hepsini yaptım bi tanesine hiç dokunamıyorum ,silemiyorum,yükseltemiyorum,taşıyamıyorum öylece kaldı oyundan çıktım dokunamadığım yerle ilgili bi sorun varmı diye baktım,menüde oraya denk gelen yere tıkladım sorun yok etrafındakileri çekip tarlayı yalnız bıraktım.Yine tıklayamadım lütfen yardım edin.Konun yeri inşallah burasıdır.Yardımlarınızı bekliyorum.
Edit:Telefonu kapatıp açtım.Tel:C5-03

theeternal

theeternal

Üye
Oyunu biliyorsunuz heralde...Bir şeyler ekmek için sırayla ortaya tarla koydum 4-5 taneden sonra bıraktım.Şunları yükseltelim artık dedim hepsini yaptım bi tanesine hiç dokunamıyorum ,silemiyorum,yükseltemiyorum,taşıyamıyorum öylece kaldı oyundan çıktım dokunamadığım yerle ilgili bi sorun varmı diye baktım,menüde oraya denk gelen yere tıkladım sorun yok etrafındakileri çekip tarlayı yalnız bıraktım.Yine tıklayamadım lütfen yardım edin.Konun yeri inşallah burasıdır.Yardımlarınızı bekliyorum.
Edit:Telefonu kapatıp açtım.Tel:C5-03
ekran rezistif oldugundan olabilir ama sanmıyorum oyun kalitesine bağlı

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
kingdoms and lords daha kaliteli gameloft un onu oyna

gogolisk

gogolisk

Üye
Aynen katılıyorum. gameloft' un orijinal oyununu oynuyorum. Ama hile var ise kullanmaktan çekinmem; çünkü PARA vermekten bıktım :)

Üst Alt