Kimler geldi ... kimler gecti......

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

researcher

Üye
    Konu Sahibi
Maxide zamanında cok aktif olup sonraları artık gorunmez olan arkadaslar var...onları anmak istedim....

benim hatırladıgım bi kac kisi var...

mesela mista_fb (ki dolmusta karsilasmitik) digeri gknky...

sizin de haırladıklarınız varsa kulaklarını cınlatalım .......

Yasminozz

Yasminozz

Üye
gknky arada takılıyoo...ama bu aralar çok yoğun ondan bakamıyooo hiç...

hidayet

hidayet

Üye
bende yoğun işlerimden dolayı eskisi gibi pek maxiyi ziyaret edemiyorum :(

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Mayıs'tan Beri TakıLdığım İçin Pek BiLemiicem.. Ama İnşaLLah Hep Bu Sitede Görürüm Dediğim ArkadaşLar Var.. :)

ATAMTÜRK

Üye
?????????????????????????????????

--------------- Ekleme ---------------

kimler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
2
Görüntüleme
104
sinan yüksel
Cevap
2
Görüntüleme
264
Cevap
15
Görüntüleme
200
MAERKEK

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt