Kim Dövüyor..

 • 29 Ekim 2010
 • 499 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. İlk okul birinci sınıfta çocuğun biri her gün okula kafa - göz şiş geliyordu. Öğretmeni bir gün merak edip, "kim dövüyor böyle oğlum seniı" diye sordu.

  -Babam dövüyor öğretmenim.

  -Niye dövüyor baban yoksa üvey baban mıı

  -Hayır öğretmenim öz babam fakat niye dövdüğünü bende bilmiyorum ben okuldan eve gidiyorum. Çantamı bıraktıktan sonra sokağa çıkıp babam işten gelene kadar arkadaşlarımla oynuyorum. Babam gelince eve çıkıp yemek yiyioruz, ondan sonrada ben oturup geç saatlere kadar ders çalışıyorum. Ben ders çalışırkende annemle babamda bana bakıyorlar, bakıyorlar, ondan sonrada babam kalkıp beni dövüp yatağıma yatıyor.

  Çocuğun anlattıklarından öğretmen durumu anlamıştı. Çocuğun omuzunu tutarak, bak oğlum, bundan sonra okuldan eve gidince, yemeğini yedikten sonra otur dersini bitir ondan sonra arkadaşlarınlada biraz az oyna. Akşam baban gelince de yemeğinizi yedidkten sonra kafana yorganı çek erkenden uyu. Baban o zaman seni dövmez.

  Bir daha dayak yemek istemeyen çocuk öğretmeninin öğütlerini aynen uyguladı. Akşam yemeğinden sonra kafasına yorganını çekip yattı.

  Anneyle baba oturup bir saat kadar çocuğu seyrettikten sonra birbirlerine bakıp "Uyumuştur artık." diye fısıldaştılar. Uyuduğuna iyice kanaat getirdikten sonrada sevişmeye başladılar aradan biraz zaman geçmiştiki kadın inleyerek,

  -Ben geliyorum kocacığım...

  -Bende geliyorum hayatım.

  Yorganın altında hala uyumamış olan çocuk dışarda ne olup bittiğini anlayamamış, annesi ile babasının bir yere gittiklerini zannederek, yataktan fırlamış.

  -Beni bırakıpta nereye gidiyorsunuz.
   


  Yazan: Revengeful
  minoo ve gaffarson bunu beğendi.
 2. :ehe kerata :ehe
   
 3. :zuhaha:
   
 4. +18 ekleyin şuna:d:
   
 5. :kop::kop:
   
 6. hehe :d:
   
 7. Teşekkürler
   
 8. Rica ederim
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 23:38