Kim 1 (bir) Milyon Ister

Sponsorlu Bağlantılar

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
Kim 1 (bir) Milyon Ister
arkadaşlar kim 1 milyon ister oyununu bulabilrmisiniz acaba kaç gündür arıyorum bulamıyorum:bilmem: ve de çok istiyorum bu oyunu kim 500 bin ister 1 ve 2 yi bitirdim kaç ay önceden kim 1 miyon ister oyununu arıyorum şimdi de eğer kimse yapmamışsa bu 500 bin ister oyununu yapanlar 1 milyon isteri de yapabilirler mi acaba tam teferuatlı 16 bin ytl den sonra yeni joker gelmesini faln.şimdiden çok teşekkür ediyorum cevabınızı bekliyorum:(

• Beğen
Tepkiler: kai158

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
Oyunu bende cok araştırdım ama yokk hic biyerdee

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
başka fikri olan arkadaşım yok mu ya modlar yapamazmısıız siz acaba böle bi oyun negative yapamaz mı acaba :S

Tec/-/no

Tec/-/no

Üye
forumda olması lazım arat yoksa ben S60 3rd için olanını upload ederim.

yasirarslan

yasirarslan

Üye
bir bakıveriyim

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
forumda olması lazım arat yoksa ben S60 3rd için olanını upload ederim.

forumda arattım bulamadım kim 500 bin ister 1 ve 2 yi buldum kim bir milyon isteri bulamadım dostum.benim telefonum 6600 bu telefona uyumlu olanı lazım bana bulabilirmisin?

kurt bey

kurt bey

Üye
forumda arattım bulamadım kim 500 bin ister 1 ve 2 yi buldum kim bir milyon isteri bulamadım dostum.benim telefonum 6600 bu telefona uyumlu olanı lazım bana bulabilirmisin?

abicim sende kim 500 kağıt isterin 1-2 üstüste oyna etti sana 1milyon:ehe

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
oyuna bakanlar bulamadılar mı acaba ya pff :(

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
ya benim derdim para diil ki farklı sorular olsun elime alır almaz telefonu 500 bin alıyorum :) bi de o yeni jokeri faln görmek istiyorum ya 10.sorudan sonra bu km 500 bin ister oyununu yapanlar kim onlar niye devam ettirmiyolar 3. versiyonlarını çıkarmıyolar pff :(

abdurrahmanz

abdurrahmanz

Üye
yoq malefef

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
pff hala daha yapılmadı mı bu oyun ya ya da bulunmadı mı :S

ahmet07_67

ahmet07_67

Üye
bir ara biryerde gördüm ama nerde tekrar görürsem yazarım :)

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
tamm bekliyorum dostum bulun ya :S

Atakan

Atakan

Üye
ben buldum ama eski versiyon olabilir

perkon

perkon

Üye
    Konu Sahibi
saolasın dostum ama bulduğun ilk versiyonu :(

1Ceko

Üye
yahu eti wanted veriyor bu oyunu :) çikolatasını alıyorsunuz şifreyi gönderiyorsunuz 5 kontör yada oyun kazanıyorsunuz oyunların listesinde bu oyunda vardı. bu arada kampanya 30 kasım 23.59 da bitiyor.

Üst Alt