kilo verme

Sponsorlu Bağlantılar

OttomanEmpire06

OttomanEmpire06

Üye
    Konu Sahibi
kilo verme
Arkadaşlar çok kilo aldım kiloluyum boyum 181cm kilom 105kg nasil zayiflayabilirim yonteminiz varmı su icsem yariyo

kanat_58

kanat_58

Üye
Bende tam tersiyim bende ne yesem yaramıyor öncelikle ekmeği kesmen lazim ve spor şart bir tane basit bir diyet vardı sirke ile yapilan bir bak internette vardır çok fazla birşey yapmana gerek yoktu sanırım
Abicim ozurdilerim bir baktım nete sen sirke isini unut eniyisimi adam bu yüzden gitmiş sonra sıkıntı olmasın
Birde lahana çorbası vardı oda biraz mide bulandirici ama faydası da var eşim bu şekilde kilo vermişti sağlıklı ama biraz midenin kaldırması lazim

The Pancar

The Pancar

Üye
her gün ip atla en basitinden,işe yarayacaktır

mrzstyl

mrzstyl

Üye
bende hiç kilo alamıyorum 50 55 veya daha azdır büyük ihtimalle kilom hiç tartılmıyorum bile :hmmm

Luck Star

Luck Star

Üye
Hareket edeceksin tek nokta bu . İstersen günlerce aç dur ama hareket etmezsen yine zayıflayamazsın. Yürüyüş yap boş durma hiç...

xqz5

Üye
Arkadaşım kilo vermenin yolu var mı bilmem ama yaklaşık üç haftada 85 kilodan 76 kiloya düştüm ben. Stres tavan yapmıştı bu nedenle gastrit rahatsızlığım ortaya cıktı ve kolayca istemeden kilo verdim. Bu öneri değil tabiki duzensiz yemek yeme tek önerim bu.

Bülent872

Bülent872

Üye
Ekmegi birak diyecegim yapamam dersen azalta bildigin kadar azalt , seker ve tuz kullanma ve gunde 3 km kos (yuru demiyorum kos) 2 haftada garanti 5 kilo veririsin diyet vb.. seylere danisma bunyeyi bozarsin.

jatvalca

jatvalca

Üye
ahmet bey
2 sene öncesinde ameliyat olmuştum 1 ay evde yatmak zorunda kaldım bu süre içinde aşırı kilo aldım 73 ten 94 çıktım
şimdilerde ise 78 yavaş yavaş veriyorum ve size şöyle anlatayım
pastane işlerini tamamen kestim (poğça börek vs)
şekeri bıraktım
ekmeği bıraktım
abur cuburu kesinlikle bırakman şart kola,cips,çikolata vs
yüzme ve tempolu yürüyüş ile verdim kiloları