kilit kodu

Sponsorlu Bağlantılar

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
kilit kodu
telefonun kilit kodunu değiştirdim unuttum hard format at dediler(yeşil-kırmızı-kamera) attım ancak kilit kodu çözülmedi nemesis denedim program dondu ne yapmalıyım? Başka önerebileceğiniz program yada yol varmı yada tel dosyalarında oynama yapmak gibi hackli tel

hikmet366

hikmet366

Üye
cfw yükle

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
başka yolu yok mu forumda bana göre göremedim 5228 rm-625

codblackops2

codblackops2

Üye
orijinal yazılımı tekrar yükle.veya cfw yükle.kilit kodun anca öyle sıfırlanır.

hikmet366

hikmet366

Üye
vardır ama ben bilmiyorum arastır

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
olayı başa alalım şimdi telefonu aldım bir kaç şey yükledim ayar çektim kilit kodunu değiştirdim 374534 yaptım sonra annemin teli bozuldu abim telini anneme benim teli abim aldı 1-2 hafta abim kullandı abim kendine galaxy ace aldı bende telefonumu geri aldım ancak kilit kodunu kabul etmiyordu 4-5 ay araştırdım bu siteyi buldum hackle halledersin dediler olmadı hard format at dediler telefon ilk haline döner dediler şifre hala 12345 değil 374534de değil şifre kayıp telefonu her açıp kapadığımda şifre istiyor 12345 yazıyorum kod hatası diyor sonra tele yüklediğim programlar açılıyor ama şifre halen yanlış vista sp1de nemesis denedim program dondu bi tane daha gördüm onuda denedim vistada olmadı cfw için telefon daha garantide 9 ay orjinalliği bozmak istemiyorum serviste yazılım müdahalesi sorun olur orjinal yazılımı nı cfw liyim?

hikmet366

hikmet366

Üye
yo garatıyle alakalı bir sey dil cfw sorun olmaz

- - - Eklendi - - -

orjinal yazilımınh yükle oda olur

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
açıklama getirseniz anlamadım orjinal yazılım kısmını beyin biraz kıt şuan yarın sınavım varda

hikmet366

hikmet366

Üye
telefonun orjinali tekrar yükle forumda mevcut orjinal yazılım

exp_l0it

exp_l0it

Üye
    Konu Sahibi
yarın sabah ilk işim olacak orjinal yazılım bulacağız nasıl yapacağımızı etkili yöntemi herkesle paylaşalım

hikmet366

hikmet366

Üye

- - - Eklendi - - -

c6 tabanlı ofw orjinal sıkintı yoq .

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
navifirmden indireceksin senin telefon için galiba üç telefonun yazılımı ayni 5228/5232/5233 bu şekilde olması lazım 7 tane dosyalı olanı indir sonra JAF v.1.98.62 Türkçe ve Kullanımı - Sayfa 4 bu yöntemle telefonuna yükle

- - - Eklendi - - -

hikmetin verdiğinide kurabilirsn :) hikmet nerden aldın onu :)

hikmet366

hikmet366

Üye
rambonun baska forumdan aldım.

Üst Alt