Kestirme yol iki duvar arasında bitti

 • 8 Mart 2013
 • 662 Okunma
 • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Çinli Jian Tsui, gece yarısı kestirme yoldan evine dönmeye çalışırken kendini iki evin arasındaki boşluğun içinde sıkışmış buldu. Tsui, sabah saatlerinde kurtarma ekipleri tarafından düştüğü yerden çıkarıldı.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Çin’in doğusunda yer alan Zhejiang eyaletinde bir köyde yaşayan Jian Tsui, gece yarısı bardan eve doğru yola çıktı. Havanın soğuk olmasından dolayı kestirme bir yoldan gitmeyi tercih eden Tsui, kendini iki evin arasındaki boşlukta buldu. Xinqiao köyünde yaşayan Tsui, gece boyuncu boşlukta sıkışarak mahsur kaldı.

  Nefes almaktan zorlanan Tsui’i sabah saatlerinde yoldan geçen biri fark etti. Kurtarma ekiplerinin müdahale etmesiyle Tsui, sıkıştığı boşluktan çıkarıldı.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Tsui yaşadıklarını “Soğuk olduğu için eve kestirmek yoldan gitmek istedim. Bir anda kendimi sıkışmış halde buldum. Ne geri ne de ileri gidebiliyordum. Yardım çağırmaya çalıştım ancak nefes almakta bile zorlandığım için bağıramadım” sözleriyle anlattı.

  Daily Mail'in haberine göre, kurtarma ekipleri evlerden birinin duvarında delik açarak Tsui’i kurtardı. Olaydan küçük sıyrıklarla kurtulan Tsui, delinen duvarın tamir masraflarını üstlenecek.
   


  Yazan: doctorrr
 2. Çinli İffet! :D
   
 3. puhahahahaha:kop:
   
 4. Em kısa yol bildiğin yolmuş. İbret aldım :)
   
 5. ben olsam daralmaktan çatlarım
   
 6. sarhoş aklı yerinde değilmiş çok görmeyelim :)
   
 7. Daha neler göreceğiz kim bilir :o
   
 8. İbretlik :ehe
   
 9. bu çinlilerde hep bir yerlere sıkışıyorlar :ehe
   
 10. :kıskıs:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 05:19