Kesmek De Bir Sanattır!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Kesmek de bir sanattır :)

omayra

Üye
görmüştüm bunları daha önce.. hayranlık uyandırıcı :)

Solamente

Üye
ya hakikaten ne kadar yaratıcı insanlar kırk sene düşünsem gelmez aklıma ekmekten o şekil bişi yapmak

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Çok güzel. :)

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Beğenmenize sevindim arkadaşlar :) Ben de ilk gördüğümde hayran halmıştım, paylaşayım MaxiCep'le dedim :)

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
hakkaten çok güzel bunlar

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
en güzeli yumurta olmuş valla diğerleride güzel paylaşım için tşk

mavis45

mavis45

Üye
gerçekten çok güzeller paylaşım için saol

none_specified

Üye
şu koyun şeklimdeki karnıbaharlar çok güzel:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt