Kesinlikle İzlenmesi Gereken Fİlmler

• 7 Ağustos 2014
  • 664 Okunma
  • 11 Cevap

1. Yaz boyunca tamamını izlediğim ve genel olarak beğendiğim ve yüksek araştırmalar sonucu hazırladığım bu film arşivini sizlerle paylaşmak istedim.
    < Resmi açmak için tıklayın >

Listeye eklemek istediğiniz , hakkında bilgi almak istediğiniz ya da yorumda bulunmak istediğiniz filmleri cevap olarak yazabilirsiniz.Umarım beğenirsiniz.
    Teşekkürler.

Yazan: kinger1905
    Serhan ve azattt bunu beğendi.
  2. Ghajini de izlenmeli! :D

kinger1905 bunu beğendi.
  3. The Punisher WarZone 2008 izlenmeli :)

Mobil cihaz ile gönderdi
    kinger1905 bunu beğendi.
  4. batman serisi
    baskın

Mobil cihaz ile gönderdi
    kinger1905 bunu beğendi.
  5. bu listede zincirsiz nasıl olmaz yahu :lac: ayrıca 47 ronin de olmalı kesinlikle:thumbup:

kinger1905 bunu beğendi.
  6. listen çok güzel ah oldboy yok mu kamyon çarpmışa döndürdü beni :) listede star wars da olmalıydı yada ben mi göremedim

kinger1905 bunu beğendi.
  7. Oldboy Oldboy Oldboy .... Film bittiğinde bi an yönetmen bana küfür etti sandım sonra noluyo lan dedim bi kendimden geçtim 2 günde zor toparlandım :):) Biraz abarttım ama çok feciydi. Star wars nedendir bilinmez ama bi türlü ısınamadım o nedenle izlemediğim içinde listeye koymadım.

8. Hobbit ve Yüzükelrin Efendisi serisi :oke:
    Yüzüklerin Efendisi serisi dünyanın en iyi serilerinden kesinlikle izlemelisiniz

iPad ile gönderdi
    azattt ve kinger1905 bunu beğendi.
  9. Atlamışım bunu gerçekten harika ayrıca bu adamın tüm filmleri harika[DOUBLEPOST=1409075736,1409075495][/DOUBLEPOST]
    Katılıyorum. GÖzden kaçmış...

Serhan bunu beğendi.
  10. Uyumsuz güzel film hiç korku-gerilim sevmememe rağmen Aynalar ı çok beğenmiştim.

Mobil cihaz ile gönderdi
    kinger1905 bunu beğendi.
  11. Aynaları izlemiştim ama pek tad alamadım ama yinde öneri için saol

12. Oo teşekkürler hepsini izlemeye çalışacağım.

Mobil cihaz ile gönderdi
    kinger1905 bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
14/12/2018 - 19:52